Nuo sausio 19 d. šalyje vykdoma policinė prevencinė priemonė „Nelegalus alkoholis“. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai jau skaičiuoja pirmuosius priemonės rezultatus.

                      Pareigūnai, tikrindami gautą informaciją, kad Alytaus miesto gyventojas gabens didelį kiekį naminės degtinės, sausio 20 d. rytą, 9.20 val. sulaikė alytiškį, nuosavu automobiliu „Citroen BX“, gabenusį apie 480 litrų, kaip manoma, naminės degtinės. Skystis buvo gabenamas skirtingos talpos plastiko induose.

                      Pagal šį faktą Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Alytiškis A.B., gimęs 1969 m., sulaikytas 24 valandoms.

                      Sausio 15 d. pareigūnai apsilankė ir Lazdijų rajone. Buvo patikrintos Noragėlių seniūnijoje Seiliūnų  kaime esančios V.A., gimusio 1972 m., ir A.T., gimusio 1981 m., sodybos. Pareigūnai V.A. ūkiniame pastate rado apie 600 litrų masės, panašios į raugalą, naminei degtinei gaminti. Neveltui pareigūnai vyko ir į A.T. sodybą. Lauko virtuvėje buvo rasta daiktų visuma, panaši į aparatą naminei degtinei gaminti. Pareigūnai taip pat turėjo informacijos, kad šioje sodyboje gali būti nelegaliai laikomas ginklas. Buvo rastas daiktas, panašus į medžioklinį šautuvą.

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas apie radinį informavo Lazdijų rajono kolegas. Tolesnį tyrimą atlieka Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariatas.

 

 


<<

Naujienų skyrių prižiūri Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyrius. Tel. (8 315) 55 656