Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas
KRIMINALINĖS POLICIJOS SKYRIAUS
Algirdo g. 20, 03218 Vilnius, Faksas 271 6716, Tel. 271 6716
1. Viršininkas Igoris Polikša 203 +370 5 271 6620 igoris.poliksa@policija.lt
2. Vyriausiasis tyrėjas Franciška Rainienė 303 +370 5 271 6708 franciska.rainiene@policija.lt
3. Vyriausiasis tyrėjas Andrius Rainatas 302 +370 5 271 6704 andrius.rainatas@policija.lt
4. Vyresnysis tyrėjas Regina Milinavičienė 306 +370 5 271 6733 regina.milinaviciene@policija.lt
5. Vyresnysis tyrėjas Ana Matiušinienė 209 +370 5 271 6609 ana.matiusiniene@policija.lt
6. Vyresnysis tyrėjas Jurgita Macijauskienė 207 +370 5 271 6633 jurgita.macijauskiene@policija.lt
7. Vyresnysis tyrėjas Asta Mikštaitė 311 +370 5 271 6763 asta.mikstaite@policija.lt
8. Vyresnysis tyrėjas Jelizaveta Makajeva 204 +370 5 271 6784 jelizaveta.makajeva@policija.lt
9. Vyresnysis tyrėjas Violeta Čebanienė 209 +370 5 271 6609 violeta.cebaniene@policija.lt
10. Vyresnysis tyrėjas Egidijus Mažvyla 205 +370 5 271 6720 egidijus.mazvyla@policija.lt
11. Vyresnysis tyrėjas Olga Trukšina 301 +370 5 271 6623 olga.truksina@policija.lt
12. Vyresnysis tyrėjas Lina Guobienė 309 +370 5 271 6736 lina.guobiene@policija.lt
13. Vyresnysis tyrėjas Jevgenijus Bogdanka 308 +370 5 271 6614 jevgenijus.bogdanka@policija.lt
14. Vyresnysis tyrėjas Tina Bagdzevičienė 307 +370 5 271 6740 tina.bagdzeviciene@policija.lt
15. Vyresnysis tyrėjas Rugilė Marčinskaitė 208 +370 5 271 6632 rugile.marcinskaite@policija.lt
16. Tyrėjas Rasa Tumasonienė 308 +370 5 271 6614 rasa.tumasoniene@policija.lt
17. Tyrėjas Edvinas Venckus 308 - edvinas.venckus@policija.lt
18. Tyrėjas Violeta Ulinskienė 310 +370 5 271 6734 violeta.ulinskiene@policija.lt
19. Tyrėjas Laurynas Skendelis 106 +370 5 271 6742 laurynas.skendelis@policija.lt
20. Tyrėjas Gintaras Pirtinas 312 +370 5 271 6605 gintaras.pirtinas@policija.lt
21. Tyrėjas Elena Prochorenko 24 +370 5 271 6776 elena.prochorenko@policija.lt
22. Tyrėjas Arnoldas Pocius 304 +370 5 271 6751 arnoldas.pocius1@policija.lt
23. Tyrėjas Mindaugas Mikalauskas 11 +370 5 271 6718 mindaugas.mikalauskas@policija.lt
24. Tyrėjas Jurgita Pilžienė 30 +370 5 271 6632 jurgita.pilziene@policija.lt
25. Tyrėjas Jonas Šneideraitis 304 +370 5 271 6619 jonas.sneideraitis@policija.lt
26. Tyrėjas Eva Mindiul 30 +370 5 271 6632 eva.mindiul@policija.lt
27. Tyrėjas Vidas Bartoševičius 304 +370 5 271 6619 vidas.bartosevicius@policija.lt
28. Tyrėjas Laimonas Teresevičius 214 +370 5 271 6635 laimonas.teresevicius@policija.lt
29. Tyrėjas Adomas Pakalka 210 +370 5 271 6742 adomas.pakalka@policija.lt
30. Tyrėjas Jolanta Vainorienė 304 +370 5 271 6744 jolanta.vainoriene@policija.lt
31. Tyrėjas Sandra Seliatyckienė 306 +370 5 271 6733 sandra.seliatyckiene@policija.lt
32. Tyrėjas Žana Vaičiūnaitė 305 +370 5 271 6640 zana.vaiciunaite@policija.lt
33. Tyrėjas Tadas Kavalskas 106 +370 5 271 6746 tadas.kavalskas@policija.lt
34. Tyrėjas Eimantas Tumasonis 106 +370 5 271 6746 eimantas.tumasonis@policija.lt
35. Tyrėjas Laura Jankeliūnė 308 +370 5 271 6614 laura.jankeliune@policija.lt
36. Tyrėjas Vilma Kazlauskaitė 311 +370 5 271 6763 vilma.kazlauskaite1@policija.lt
37. Tyrėjas Ivona Kozlovskaja 213 +370 5 271 6777 ivona.kozlovskaja@policija.lt
38. Tyrėjas Dainoras Beniauskas 106 +370 5 271 6746 dainoras.beniauskas@policija.lt
39. Tyrėjas Kristina Kivilšaitė 310 +370 5 271 6734 kristina.kivilsaite@policija.lt
40. Tyrėjas Tomas Jasevičius 301 +370 5 271 6623 tomas.jasevicius2@policija.lt
41. Tyrėjas Jevgenij Jelesin 312 +370 5 271 6605 jevgenij.jelesin@policija.lt
42. Tyrėjas Božena Keizo 9 +370 5 271 6770 bozena.keizo@policija.lt
43. Tyrėjas Kirilas Kaduškinas 304 +370 5 271 6751 kirilas.kaduskinas@policija.lt
44. Tyrėjas Ignas Zaremba 308 +370 5 271 6718 ignas.zaremba@policija.lt
45. Tyrėjas Julianas Panovas 214 +370 5 271 6635 julianas.panovas@policija.lt
46. Tyrėjas Luiza Grigorjanc 204 +370 5 271 6784 luiza.grigorjanc@policija.lt
47. Tyrėjas Kazimiras Dzengo 106 +370 5 271 6746 kazimiras.dzengo@policija.lt
48. Tyrėjas Edita Jaselionytė 305 +370 5 271 6640 edita.jaselionyte@policija.lt
49. Tyrėjas Julija Saveikienė 213 +370 5 271 6777 julija.saveikiene@policija.lt
50. Tyrėjas Irina Kašlej 29 +370 5 271 6633 irina.kaslej@policija.lt
51. Tyrėjas Darius Bukelskis 309 +370 5 271 6736 darius.bukelskis@policija.lt
52. Tyrėjas Artiom Boikov 424 +370 5 271 9547 artiom.boikov@policija.lt
Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas

Duomenys gaunami iš POLIS Personalo posistemio.
Pastebėjus netikslumų kreiptis į personalo darbuotojus.
Puslapis buvo sugeneruotas per 0.032 sekundes