Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas
KRIMINALINĖS POLICIJOS SKYRIAUS
Algirdo g. 20, LT-03218 Vilnius, Faksas 271 6716, Tel. 271 6716
1. Vyriausiasis tyrėjas Franciška Rainienė 303 +370 5 271 6708 franciska.rainiene@policija.lt
2. Vyriausiasis tyrėjas Andrius Rainatas 302 +370 5 271 6704 andrius.rainatas@policija.lt
3. Vyresnysis tyrėjas Regina Milinavičienė 306 +370 5 271 6733 regina.milinaviciene@policija.lt
4. Vyresnysis tyrėjas Ana Matiušinienė 209 +370 5 271 6609 ana.matiusiniene@policija.lt
5. Vyresnysis tyrėjas Jurgita Macijauskienė 208 +370 5 271 6633 jurgita.macijauskiene@policija.lt
6. Vyresnysis tyrėjas Asta Mikštaitė 311 +370 5 271 6763 asta.mikstaite@policija.lt
7. Vyresnysis tyrėjas Jelizaveta Makajeva 204 +370 5 271 6784 jelizaveta.makajeva@policija.lt
8. Vyresnysis tyrėjas Violeta Čebanienė 209 +370 5 271 6609 violeta.cebaniene@policija.lt
9. Vyresnysis tyrėjas Egidijus Mažvyla 205 +370 5 271 6720 egidijus.mazvyla@policija.lt
10. Vyresnysis tyrėjas Ivona Rakovska 213 +370 5 271 6777 ivona.rakovska@policija.lt
11. Vyresnysis tyrėjas Olga Trukšina 301 +370 5 271 6623 olga.truksina@policija.lt
12. Vyresnysis tyrėjas Violeta Ulinskienė 310 +370 5 271 6734 violeta.ulinskiene@policija.lt
13. Vyresnysis tyrėjas Aleksandras Aniukštis 311 +370 5 271 6466 aleksandras.aniukstis@policija.lt
14. Vyresnysis tyrėjas Lina Guobienė 309 +370 5 271 6736 lina.guobiene@policija.lt
15. Vyresnysis tyrėjas Jevgenijus Bogdanka 101 +370 5 271 6706 jevgenijus.bogdanka@policija.lt
16. Vyresnysis tyrėjas Tina Bagdzevičienė 307 +370 5 271 6740 tina.bagdzeviciene@policija.lt
17. Vyresnysis tyrėjas Rugilė Radzevičienė 207 +370 5 271 6632 rugile.radzeviciene@policija.lt
18. Tyrėjas Rasa Tumasonienė 308 +370 5 271 6614 rasa.tumasoniene@policija.lt
19. Tyrėjas Deimantė Kazlauskaitė 308 +370 5 271 6718 deimante.kazlauskaite@policija.lt
20. Tyrėjas Greta Kanevičiūtė 306 +370 5 271 6733 greta.kaneviciute@policija.lt
21. Tyrėjas Brigita Bartoševič 209 +370 5 5271 6526 brigita.bartosevic@policija.lt
22. Tyrėjas Gintaras Pirtinas 312 +370 5 271 6605 gintaras.pirtinas@policija.lt
23. Tyrėjas Elena Prochorenko 207 +370 5 271 6632 elena.prochorenko@policija.lt
24. Tyrėjas Mindaugas Mikalauskas 11 +370 5 27 6751 mindaugas.mikalauskas@policija.lt
25. Tyrėjas Jurgita Pilžienė 30 +370 5 271 6632 jurgita.pilziene@policija.lt
26. Tyrėjas Simonas Venckus 304 +370 5 271 6751 simonas.venckus@policija.lt
27. Tyrėjas Eva Mindiul 30 +370 5 271 6632 eva.mindiul@policija.lt
28. Tyrėjas Aurimas Eismantas 212 +370 5 271 9589 aurimas.eismantas@policija.lt
29. Tyrėjas Marta Jablonskaja 309 +370 5 271 6736 marta.jablonskaja@policija.lt
30. Tyrėjas Lina Snetkova 310 +370 5 271 6734 lina.snetkova@policija.lt
31. Tyrėjas Laimonas Teresevičius 214 +370 5 271 6635 laimonas.teresevicius@policija.lt
32. Tyrėjas Aleksej Aniskovič 214 +370 5 271 6635 aleksej.aniskovic@policija.lt
33. Tyrėjas Roman Oniško 211 +370 5 271 6636 roman.onisko@policija.lt
34. Tyrėjas Jolanta Vainorienė 304 +370 5 271 6744 jolanta.vainoriene@policija.lt
35. Tyrėjas Sandra Seliatyckienė 306 +370 5 271 6733 sandra.seliatyckiene@policija.lt
36. Tyrėjas Žana Vaičiūnaitė 305 +370 5 271 6640 zana.vaiciunaite@policija.lt
37. Tyrėjas Tadas Kavalskas 106 +370 5 271 6746 tadas.kavalskas@policija.lt
38. Tyrėjas Eimantas Tumasonis 106 +370 5 271 6746 eimantas.tumasonis@policija.lt
39. Tyrėjas Laura Jankeliūnė 304 +370 5 271 6619 laura.jankeliune@policija.lt
40. Tyrėjas Rytis Jekelevičius 101 +370 5 271 6706 rytis.jekelevicius@policija.lt
41. Tyrėjas Darius Rimošaitis 308 +370 5 271 6635 darius.rimosaitis@policija.lt
42. Tyrėjas Dainoras Beniauskas 106 +370 5 271 6746 dainoras.beniauskas@policija.lt
43. Tyrėjas Tomas Jasevičius 301 +370 5 271 6623 tomas.jasevicius2@policija.lt
44. Tyrėjas Aušra Mikšienė 101 +370 387 6 6002, +370 387 6 6402 ausra.miksiene@policija.lt
45. Tyrėjas Jevgenij Jelesin 312 +370 5 271 6605 jevgenij.jelesin@policija.lt
46. Tyrėjas Monika Vita Petrokaitė 311 +370 5 271 8158 monika.petrokaite@policija.lt
47. Tyrėjas Rimantas Rapšys 106 +370 5 271 6746 rimantas.rapsys@policija.lt
48. Tyrėjas Ignas Zaremba 308 +370 5 271 6718 ignas.zaremba@policija.lt
49. Tyrėjas Julianas Panovas 214 +370 5 271 6635 julianas.panovas@policija.lt
50. Tyrėjas Luiza Grigorjanc 208 +370 5 271 6633 luiza.grigorjanc@policija.lt
51. Tyrėjas Kazimiras Dzengo 106 +370 5 271 6746 kazimiras.dzengo@policija.lt
52. Tyrėjas Julija Saveikienė 213 +370 5 271 6777 julija.saveikiene@policija.lt
53. Tyrėjas Irina Kašlej 29 +370 5 271 6633 irina.kaslej@policija.lt
54. Tyrėjas Darius Bukelskis 212 +370 5 271 6589 darius.bukelskis@policija.lt
55. Tyrėjas Mindaugas Kuliukas 304 +370 5 271 6753 mindaugas.kuliukas@policija.lt
Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas

Duomenys gaunami iš POLIS Personalo posistemio.
Pastebėjus netikslumų kreiptis į personalo darbuotojus.
Puslapis buvo sugeneruotas per 0.032 sekundes