Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas
KRIMINALINĖS POLICIJOS SKYRIAUS
Algirdo g. 20, 03218 Vilnius, Faksas 271 6716, Tel. 271 6716
1. Viršininkas Igoris Polikša 16 +370 5 271 6620 igoris.poliksa@policija.lt
2. Vyriausiasis tyrėjas Franciška Rainienė 22 +370 5 271 6708 franciska.rainiene@policija.lt
3. Vyriausiasis tyrėjas Andrius Rainatas 22 +370 5 271 6704 andrius.rainatas@policija.lt
4. Vyresnysis tyrėjas Regina Milinavičienė 23 +370 5 271 6604 regina.milinaviciene@policija.lt
5. Vyresnysis tyrėjas Ana Matiušinienė 8 +370 5 271 6609 ana.matiusiniene@policija.lt
6. Vyresnysis tyrėjas Jurgita Macijauskienė 29 +370 5 271 6633 jurgita.macijauskiene@policija.lt
7. Vyresnysis tyrėjas Asta Mikštaitė 8 +370 5 271 6763 asta.mikstaite@policija.lt
8. Vyresnysis tyrėjas Jelizaveta Makajeva 26 +370 5 271 6784 jelizaveta.makajeva@policija.lt
9. Vyresnysis tyrėjas Violeta Čebanienė 28 +370 5 271 6609 violeta.cebaniene@policija.lt
10. Vyresnysis tyrėjas Egidijus Mažvyla 24 +370 5 271 6777 egidijus.mazvyla@policija.lt
11. Vyresnysis tyrėjas Olga Trukšina 28 +370 5 271 6609 olga.truksina@policija.lt
12. Vyresnysis tyrėjas Lina Guobienė 15 +370 5 271 6736 lina.guobiene@policija.lt
13. Vyresnysis tyrėjas Jevgenijus Bogdanka 22 +370 5 271 6714 jevgenijus.bogdanka@policija.lt
14. Vyresnysis tyrėjas Tina Bagdzevičienė 37 +370 5 271 6740 tina.bagdzeviciene@policija.lt
15. Tyrėjas Rasa Tumasonienė 49 +370 5 271 6736 rasa.tumasoniene@policija.lt
16. Tyrėjas Violeta Ulinskienė 293 +370 5 271 6604 violeta.ulinskiene@policija.lt
17. Tyrėjas Elena Prochorenko 24 +370 5 271 6776 elena.prochorenko@policija.lt
18. Tyrėjas Arnoldas Pocius 53 +370 5 271 6751 arnoldas.pocius1@policija.lt
19. Tyrėjas Mindaugas Mikalauskas 11 +370 5 271 6718 mindaugas.mikalauskas@policija.lt
20. Tyrėjas Jurgita Pilžienė 30 +370 5 271 6632 jurgita.pilziene@policija.lt
21. Tyrėjas Jonas Šneideraitis 22 +370 5 271 6619 jonas.sneideraitis@policija.lt
22. Tyrėjas Eva Mindiul 30 +370 5 271 6632 eva.mindiul@policija.lt
23. Tyrėjas Vidas Bartoševičius 22 +370 5 271 6619 vidas.bartosevicius@policija.lt
24. Tyrėjas Laimonas Teresevičius 25 +370 5 271 6635 laimonas.teresevicius@policija.lt
25. Tyrėjas Adomas Pakalka 27 +370 5 271 6742 adomas.pakalka@policija.lt
26. Tyrėjas Jolanta Vainorienė 22 +370 5 271 6619 jolanta.vainoriene@policija.lt
27. Tyrėjas Sandra Seliatyckienė 30 +370 5 271 6733 sandra.seliatyckiene@policija.lt
28. Tyrėjas Žana Vaičiūnaitė 23 +370 5 271 6604 zana.vaiciunaite@policija.lt
29. Tyrėjas Tadas Kavalskas 3 +370 5 271 6746 tadas.kavalskas@policija.lt
30. Tyrėjas Eimantas Tumasonis 3 +370 5 271 6746 eimantas.tumasonis@policija.lt
31. Tyrėjas Laura Jankeliūnė 30 +370 5 271 6724 laura.jankeliune@policija.lt
32. Tyrėjas Vilma Kazlauskaitė 8 +370 5 271 6763 vilma.kazlauskaite1@policija.lt
33. Tyrėjas Ivona Kozlovskaja 24 +370 5 271 6777 ivona.kozlovskaja@policija.lt
34. Tyrėjas Dainoras Beniauskas 3 +370 5 271 6746 dainoras.beniauskas@policija.lt
35. Tyrėjas Kristina Kivilšaitė 30 +370 5 271 6632 kristina.kivilsaite@policija.lt
36. Tyrėjas Tomas Jasevičius 8 +370 5 271 6763 tomas.jasevicius2@policija.lt
37. Tyrėjas Jevgenij Jelesin 11 +370 5 271 6720 jevgenij.jelesin@policija.lt
38. Tyrėjas Rokas Gulbinavičius 11 +370 5 271 6718 rokas.gulbinavicius@policija.lt
39. Tyrėjas Božena Keizo 9 +370 5 271 6770 bozena.keizo@policija.lt
40. Tyrėjas Kirilas Kaduškinas 22 +370 5 271 6614 kirilas.kaduskinas@policija.lt
41. Tyrėjas Ignas Zaremba 22 +370 5 271 6619 ignas.zaremba@policija.lt
42. Tyrėjas Julianas Panovas 25 +370 5 271 6635 julianas.panovas@policija.lt
43. Tyrėjas Jekaterina Lipunova 14 +370 5 271 6633 jekaterina.lipunova@policija.lt
44. Tyrėjas Luiza Grigorjanc 26 +370 5 271 6784 luiza.grigorjanc@policija.lt
45. Tyrėjas Arnold Voinov 31 +370 5 271 6742 arnold.voinov@policija.lt
46. Tyrėjas Edita Jaselionytė 14 +370 5 271 6640 edita.jaselionyte@policija.lt
47. Tyrėjas Julija Saveikienė 24 +370 5 271 6777 julija.saveikiene@policija.lt
48. Tyrėjas Irina Kašlej 29 +370 5 271 6633 irina.kaslej@policija.lt
49. Tyrėjas Darius Bukelskis 53 +370 5 271 6751 darius.bukelskis@policija.lt
Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas

Duomenys gaunami iš POLIS Personalo posistemio.
Pastebėjus netikslumų kreiptis į personalo darbuotojus.
Puslapis buvo sugeneruotas per 0.031 sekundes