Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas
UKMERGĖS RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO
Vytauto g. 109, LT-20184 Ukmergė
1. Viršininkas Mindaugas Petrauskas 111 +370 340 6 0410 mindaugas.petrauskas@policija.lt
KRIMINALINĖS POLICIJOS SKYRIAUS
Vytauto g. 109, LT-20184 Ukmergė
1. Tyrėjas Olga Keblienė 223 +370 340 6 0000 olga.kebliene@policija.lt
2. Tyrėjas Saulius Šaumanas 101 +370 340 6 0000 saulius.saumanas@policija.lt
3. Tyrėjas Erika Bartkevičienė 221 - erika.bartkeviciene@policija.lt
VIEŠOSIOS POLICIJOS SKYRIAUS
Vytauto g. 109, LT-20184 Ukmergė
OPERATYVAUS VALDYMO POSKYRIO
Vytauto g. 109, LT-20184 Ukmergė
PREVENCIJOS POSKYRIO
Vytauto g. 109, LT-20184 Ukmergė
1. Tyrėjas Agnė Jarienė 212 - agne.jariene@policija.lt
2. Tyrėjas Simona Stefanovičienė 211 - simona.stefanoviciene@policija.lt
PATRULIŲ BŪRIO
Vytauto g. 109, LT-20184 Ukmergė
1. Vyriausiasis patrulis Ingrida Žitkauskienė 217 - ingrida.zitkauskiene@policija.lt
2. Vyriausiasis patrulis Zinaida Černyšova 220 +370 340 6 0000 zinaida.cernysova@policija.lt
KELIŲ POLICIJOS POSKYRIO
Vytauto g. 109, LT-20184 Ukmergė
VEIKLOS SKYRIAUS
Vytauto g. 109, Ukmergė
1. Viršininkas Inga Malinauskienė 225 - inga.malinauskiene@policija.lt
2. Vyriausiasis tyrėjas Virgilijus Komičius 320 +370 340 6 0424 virgilijus.komicius@policija.lt
3. Vyriausiasis tyrėjas Daiva Šatienė 226 +370 340 6 0000 daiva.satiene@policija.lt
4. Vyriausiasis tyrėjas Tomas Zimblys 210 +370 340 6 0413 tomas.zimblys@policija.lt
5. Vyriausiasis tyrėjas Daiva Novikienė 202 - daiva.novikiene@policija.lt
6. Vyresnysis tyrėjas Virgilijus Jankauskas 316 +370 340 6 0000 virgilijus.jankauskas@policija.lt
7. Vyresnysis tyrėjas Aleksas Rodkinas 229 +370 340 6 0000 aleksas.rodkinas@policija.lt
8. Vyresnysis tyrėjas Lina Šereivienė 218 +370 340 6 0000 lina.sereiviene@policija.lt
9. Vyresnysis tyrėjas Agnė Šidlauskaitė 219 +370 340 6 0000 agne.sidlauskaite@policija.lt
10. Vyresnysis tyrėjas Algis Rudys 317 +370 340 6 0000 algis.rudys@policija.lt
11. Vyresnysis tyrėjas Egidijus Četrauskas 323 +370 340 6 0000 egidijus.cetrauskas@policija.lt
12. Vyresnysis tyrėjas Donatas Barauskas 211 - donatas.barauskas@policija.lt
13. Vyresnysis tyrėjas Romas Morkūnas 201 - romas.morkunas@policija.lt
14. Vyresnysis tyrėjas Darius Kužinauskas 203 - darius.kuzinauskas@policija.lt
15. Vyresnysis tyrėjas Santa Rinkevičienė 209 +370 340 6 0434 santa.rinkeviciene@policija.lt
16. Vyresnysis tyrėjas Alius Rasimavičius 214 - alius.rasimavicius@policija.lt
17. Vyresnysis tyrėjas Marijus Milius 214 - marijus.milius@policija.lt
18. Vyresnysis tyrėjas Nerijus Butėnas 108 +370 340 6 0430 nerijus.butenas@policija.lt
19. Vyresnysis tyrėjas Neringa Kiškė 209 +370 340 6 0000 neringa.kiske@policija.lt
20. Vyresnysis tyrėjas Ingrida Dutkienė 204 +370 340 6 0433 ingrida.dutkiene@policija.lt
21. Vyresnysis tyrėjas Eugenijus Oganauskas 220 +370 340 6 0434 eugenijus.oganauskas@policija.lt
22. Vyresnysis tyrėjas Mindaugas Darulis 212 - mindaugas.darulis@policija.lt
23. Vyresnysis tyrėjas Mantas Breskus 201 - mantas.breskus@policija.lt
24. Tyrėjas Henrikas Giedrys 314 - henrikas.giedrys@policija.lt
25. Tyrėjas Osvaldas Novikas 314 - osvaldas.novikas@policija.lt
26. Tyrėjas Dalia Našlėnaitė 213 - dalia.naslenaite@policija.lt
27. Tyrėjas Laura Bogdienė 213 - laura.bogdiene@policija.lt
REAGAVIMO SKYRIAUS
Vytauto g. 109, Ukmergė
1. Viršininkas Vladas Butkus 205 +370 382 3 0311 vladas.butkus@policija.lt
2. Vyriausiasis tyrėjas Gediminas Kalesnykas 209 +370 340 6 0432 gediminas.kalesnykas@policija.lt
3. Vyresnysis tyrėjas Rolandas Butkus 209 - rolandas.butkus@policija.lt
4. Vyresnysis tyrėjas Kęstas Šveikauskas 101 +370 340 6 0000 kestas.sveikauskas@policija.lt
5. Vyresnysis tyrėjas Mindaugas Varnas 104 +370 340 6 0431 mindaugas.varnas@policija.lt
6. Vyresnysis tyrėjas Raimondas Lobinas 101 +370 340 6 0000 raimondas.lobinas@policija.lt
7. Tyrėjas Vladimir Kaloša 101 +370 340 6 0000 vladimir.kalosa@policija.lt
8. Vyriausiasis patrulis Andrej Petrukanec 314 - andrej.petrukanec@policija.lt
9. Vyriausiasis patrulis Silvija Zeleva 103 - silvija.zeleva@policija.lt
10. Darbininkas Inga Kužinauskienė 119 +370 340 6 3222 inga.kuzinauskiene@policija.lt
Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas

Duomenys gaunami iš POLIS Personalo posistemio.
Pastebėjus netikslumų kreiptis į personalo darbuotojus.
Puslapis buvo sugeneruotas per 0.102 sekundes