Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas
UKMERGĖS RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO
Ukmergė, Vytauto g. 109, 8 340 60411
1. Viršininkas Mindaugas Petrauskas 111 +370 340 6 0410 mindaugas.petrauskas@policija.lt
KRIMINALINĖS POLICIJOS SKYRIAUS
Ukmergė, Vytauto g. 109
1. Skyriaus viršininkas Inga Malinauskienė 225 - inga.malinauskiene@policija.lt
2. Vyriausiasis tyrėjas Virgilijus Komičius 320 +370 340 6 0424 virgilijus.komicius@policija.lt
3. Vyresnysis tyrėjas Vaidas Šereiva 324 +370 340 6 0000 vaidas.sereiva@policija.lt
4. Vyresnysis tyrėjas Daiva Šatienė 226 +370 340 6 0000 daiva.satiene@policija.lt
5. Vyresnysis tyrėjas Virgilijus Jankauskas 316 +370 340 6 0000 virgilijus.jankauskas@policija.lt
6. Vyresnysis tyrėjas Lina Šereivienė 218 +370 340 6 0000 lina.sereiviene@policija.lt
7. Vyresnysis tyrėjas Aleksas Rodkinas 229 +370 340 6 0000 aleksas.rodkinas@policija.lt
8. Vyresnysis tyrėjas Eugenijus Oganauskas 220 +370 340 6 0434 eugenijus.oganauskas@policija.lt
9. Tyrėjas Santa Rinkevičienė 216 +370 340 6 0434 santa.rinkeviciene@policija.lt
10. Tyrėjas Agnė Šidlauskaitė 219 +370 340 6 0000 agne.sidlauskaite@policija.lt
11. Tyrėjas Olga Keblienė 223 +370 340 6 0000 olga.kebliene@policija.lt
12. Tyrėjas Gintautas Ališauskas 325 +370 340 6 0000 gintautas.alisauskas@policija.lt
13. Tyrėjas Arūnas Vasiliauskas 326 +370 340 6 0000 arunas.vasiliauskas@policija.lt
14. Tyrėjas Saulius Šaumanas 101 +370 340 6 0000 saulius.saumanas@policija.lt
15. Tyrėjas Vladimir Kaloša 101 +370 340 6 0000 vladimir.kalosa@policija.lt
16. Tyrėjas Edgaras Škarnulis 315 +370 340 6 0000 edgaras.skarnulis@policija.lt
17. Tyrėjas Algis Rudys 317 +370 340 6 0000 algis.rudys@policija.lt
18. Tyrėjas Egidijus Četrauskas 323 +370 340 6 0000 egidijus.cetrauskas@policija.lt
19. Tyrėjas Zinaida Černyšova 220 +370 340 6 0000 zinaida.cernysova@policija.lt
20. Tyrėjas Erika Bartkevičienė 221 - erika.bartkeviciene@policija.lt
21. Tyrėjas Kęstas Šveikauskas 101 +370 340 6 0000 kestas.sveikauskas@policija.lt
22. Tyrėjas Raimondas Lobinas 101 +370 340 6 0000 raimondas.lobinas@policija.lt
23. Tyrėjas Neringa Kiškė 209 +370 340 6 0000 neringa.kiske@policija.lt
24. Specialistas Laura Bogdienė 318 +370 340 6 0000 laura.bogdiene@policija.lt
25. Specialistas Henrikas Giedrys 314 - henrikas.giedrys@policija.lt
26. Specialistas Osvaldas Novikas 314 - osvaldas.novikas@policija.lt
27. Vyresnysis postinis Andrej Petrukanec 314 - andrej.petrukanec@policija.lt
VIEŠOSIOS POLICIJOS SKYRIAUS
Ukmergė, Vytauto g. 109
1. Viršininkas Aidas Dutkus 205 +370 340 6 0420 aidas.dutkus@policija.lt
OPERATYVAUS VALDYMO POSKYRIO
Ukmergė, Vytauto g. 109
1. Poskyrio viršininkas Rolandas Butkus 209 - rolandas.butkus@policija.lt
PREVENCIJOS POSKYRIO
Ukmergė, Vytauto g. 109
1. Poskyrio viršininkas Tomas Zimblys 210 +370 340 6 0413 tomas.zimblys@policija.lt
2. Vyresnysis tyrėjas Gediminas Kalesnykas 206 +370 340 6 0432 gediminas.kalesnykas@policija.lt
3. Vyresnysis tyrėjas Mindaugas Darulis 212 - mindaugas.darulis@policija.lt
4. Vyresnysis tyrėjas Darius Kužinauskas 214 - darius.kuzinauskas@policija.lt
5. Vyresnysis specialistas Daiva Novikienė 202 - daiva.novikiene@policija.lt
6. Vyresnysis specialistas Vilija Pečiulienė 214 +370 340 6 0418 vilija.peciuliene@policija.lt
7. Vyresnysis specialistas Ingrida Juzėnienė 213 +370 340 6 0433 ingrida.juzeniene@policija.lt
8. Tyrėjas Vidmantas Savilionis 211 - vidmantas.savilionis@policija.lt
9. Tyrėjas Agnė Miškinytė 212 - agne.miskinyte@policija.lt
10. Tyrėjas Robertas Lobinas 211 - robertas.lobinas@policija.lt
11. Tyrėjas Romas Morkūnas 204 - romas.morkunas@policija.lt
12. Tyrėjas Mantas Breskus 201 - mantas.breskus@policija.lt
13. Tyrėjas Simona Stefanovičienė 203 - simona.stefanoviciene@policija.lt
14. Tyrėjas Inga Seniūnaitė 203 - inga.seniunaite@policija.lt
15. Specialistas Irma Petrošienė 213 - irma.petrosiene@policija.lt
PATRULIŲ BŪRIO
Ukmergė, Vytauto g. 109
1. Būrio vadas Mindaugas Varnas 104 +370 340 6 0431 mindaugas.varnas@policija.lt
2. Vyriausiasis patrulis Silvija Zeleva 103 - silvija.zeleva@policija.lt
3. Vyresnysis patrulis Ingrida Žitkauskienė 217 - ingrida.zitkauskiene@policija.lt
KELIŲ POLICIJOS POSKYRIO
Ukmergė, Vytauto g. 109
1. Poskyrio viršininkas Nerijus Butėnas 108 +370 340 6 0430 nerijus.butenas@policija.lt
2. Specialistas Remigijus Narkevičius 109 +370 340 6 0000 remigijus.narkevicius@policija.lt
3. Specialistas Alius Rasimavičius 109 - alius.rasimavicius@policija.lt
ORGANIZACINIO POSKYRIO
Ukmergė, Vytauto g. 109
1. Poskyrio viršininkas Audrius Petuška 101 +370 340 6 0414 audrius.petuska@policija.lt
2. Vyresnysis specialistas Aldona Vasiliauskienė 102 +370 340 6 0000 aldona.vasiliauskiene@policija.lt
3. Vyresnysis specialistas Birutė Jasiūnienė 105 +370 340 6 0435 birute.jasiuniene@policija.lt
4. Specialistas Asta Krogertienė 213 +370 340 6 0000 asta.krogertiene@policija.lt
5. Specialistas Nerijus Dambauskas 207 +370 340 6 0000 nerijus.dambauskas@policija.lt
6. Inspektorius Zita Burkauskienė 106 +370 340 6 0000 zita.burkauskiene@policija.lt
7. Inspektorius Ona Kuliešienė 224 +370 340 6 0400 ona.kuliesiene@policija.lt
8. Inspektorius Vidutė Aukštuolienė 117 +370 340 6 0000 vidute.aukstuoliene@policija.lt
9. Raštvedys Liudmila Kojienė 105 +370 340 6 0435 liudmila.kojiene@policija.lt
10. Archyvaras Inga Kužinauskienė 119 +370 340 6 3222 inga.kuzinauskiene@policija.lt
11. Ūkvedys Artūras Gerulskis +370 340 6 0000 arturas.gerulskis@policija.lt
Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas

Duomenys gaunami iš POLIS Personalo posistemio.
Pastebėjus netikslumų kreiptis į personalo darbuotojus.
Puslapis buvo sugeneruotas per 0.082 sekundes