Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Viešosios policijos paslaugos „Pranešimų policijai teikimas“ perkėlimas į elektroninę erdvę

2015-02-06
Š. m. vasario 5 d. Finansų ministerijos organizuotų „Europos burės 2014" apdovanojimų ceremonijoje sėkmingiausiems ir patraukliausiems ES fondų investicijų Lietuvoje projektams įteiktos „Europos burės 2014" apdovanojimų statulėlės.
2013-09-23
Nuo rugsėjo 30 d. fiziniai ir juridiniai asmenys turės galimybę prašymus dėl policijos išduodamų licencijų, leidimų ginklams, apsaugos darbuotojų pažymėjimų, kitų dokumentų, susijusių su ginklais, pirotechnikos priemonėmis, asmens ir turto sauga, pateikti elektroninėmis priemonėmis.
2013-02-19
Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos sėkmingai vykdo projektą, kuris suteiks galimybę elektroninėmis priemonėmis pateikti prašymus dėl leidimų ginklams, pirotechnikos priemonėms, asmens ir turto saugos veiklai.
2012-11-16
Jau metus veikiantis ir ypatingo lankytojų dėmesio susilaukęs Policijos elektroninių paslaugų sistemos portalas http://www.epolicija.lt/ plečia paslaugų asortimentą.
2011-12-30
Šių metų lapkričio 1-ąją, įgyvendinus projektą „Viešosios policijos paslaugos „Pranešimų policijai teikimas" perkėlimas į elektroninę erdvę", pradėjo veikti policijos elektroninių paslaugų sistemos portalas http://www.epolicija.lt/, kuriame galima teikti pranešimus policijai.
2011-10-24
Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos per trisdešimt mėnesių įgyvendino Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis finansuojamą projektą "Viešosios policijos paslaugos "Pranešimų policijai teikimas" perkėlimas į elektroninę erdvę" (toliau - "E-policija"). Projekto rezultatas - sukurta Policijos elektroninių paslaugų sistema www.epolicija.lt, kuri gyventojams palengvins ir paspartins pranešimų policijai teikimą, leis sekti pranešimų nagrinėjimo būseną, o policijos pareigūnams padės sutaupyti darbo laiko ir įgalins operatyviau nagrinėti gaunamą informaciją apie teisės pažeidimus.
2011-09-13
Mažiau nei po poros mėnesių, š. m. lapkričio 1-ąją, visuomenei bus pristatyta interaktyvi elektroninė erdvė www.epolicija.lt, leisianti teikti pranešimus policijai elektroniniu būdu bei stebėti pranešimų nagrinėjimo eigą. Taip pat sistemos naudotojai galės pasirinkti ir rezervuoti laiką atvykimui į policiją, pateikti įvairius prašymus policijai, naudotis kitomis elektroninėmis policijos paslaugomis.
2011-06-05
Policija įgyvendina projektą "Viešosios policijos paslaugos "Pranešimų policijai teikimas" perkėlimas į elektroninę erdvę" ("E-policija"). Šiuo metu vykdomi sukurtos programinės įrangos įdiegimo darbinėje aplinkoje darbai bus pradėta bandomoji eksploatacija.
2011-05-27
Gegužės pabaigoje kartu su visos šalies abiturientais šiemet egzaminuojama ir Lietuvos policija: Policijos departamente prie VRM testuojamas projektas "E-policija". Tik policijos egzaminuotojais tapo ne patyrę pedagogai, o sostinės Žvėryno gimnazijos ir Karaliaus Mindaugo vidurinės mokyklos vyresnių klasių mokiniai.
2011-02-17
Šiuo metu kuriama naujoji E.policija.lt sistema bus papildyta keliomis naujomis paslaugomis, kurios nebuvo numatytos pirminiame projekto variante. Nuo šių metų lapkričio mėnesio bus galima naudotis ne tik svetainės www.epolicija.lt e.paslaugomis, bet ir naujuoju policijos numeriu 8 614 34567.
2010-12-02
Vykdant „Viešosios policijos paslaugos „Pranešimų policijai teikimas" perkėlimas į elektroninę erdvę" projektą užbaigti 1 etapo (Analizės ir struktūros paruošimas) darbai.
2010-08-10
Netrukus, Lietuvos gyventojai, apie nusikaltimus, eismo įvykius, vagystę ar dingusius daiktus galės pranešti sms žinute, surinkę nemokamą trumpąjį numerį. Ši, kovos su nusikaltimais priemonė taps prieinama, įgyvendinus Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos projektą - „Viešosios policijos paslaugos „Pranešimų policijai teikimas" perkėlimas į elektroninę erdvę" (toliau - „E-policija").
2010-06-18
Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos įgyvendinamas projektas „Viešosios policijos paslaugos „Pranešimų policijai teikimas" perkėlimas į elektroninę erdvę" (toliau - „E-policija") sparčiai žingsniuoja į priekį - pasirašyta jungtinės veiklos sutartis su UAB ,,ATEA", UAB ,,Affecto Lietuva" ir UAB ,,Insoft".
2009-11-30
Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 2009 m. gegužės mėnesį pradėjo įgyvendinti Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Viešosios policijos paslaugos "Pranešimų policijai teikimas" perkėlimas į elektroninę erdvę" (toliau - "E-policija").
2009-05-15
Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos siekdamas gerinti policijos teikiamų paslaugų efektyvumą ir kokybę, didinti visuomenės naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis ir įtakoti informacinės visuomenės plėtrą organizavo galimybių studijos ir investicinio projekto dėl viešųjų policijos paslaugų perkėlimo į elektroninę erdvę parengimą.
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2015-02-25