Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.
Apklausa
Kaip vertinate antikorupcinę akciją „Kyšis išpurvina“?
Gera akcija, puiku, kad šviečiate visuomenę;
Akcija gera, bet netikiu jos rezultatais;
Ši akcija man nepatinka;
Pirmą kartą girdžiu apie tokią akciją.
   Archyvas

Seimas pritarė pareigūnų valstybinių pensijų įstatymo pataisoms

2009-04-15

Vakar Seime pritarta vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio siūlymui sudaryti sąlygas pareigūnams ir kariams gauti didesnes pensijas. Už Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo pataisų projektą po pateikimo balsavo 41 Seimo narys, prieš buvo 2, susilaikė 3.

Projekte buvo siūloma, kad pareigūnų ir karių valstybinė pensija už tarnybą būtų skiriama pagal pareigūno ar kario nurodytų paeiliui ištarnautų 5 tarnybos metų palankiausių nuosekliai einančių dvylikos mėnesių jam nustatyto darbo užmokesčio vidurkį.
Į darbo užmokestį įskaitoma pareiginė alga (tarnybinis atlyginimas), taip pat priedai už tarnybos Lietuvos valstybei stažą, laipsnį (tarnybinį rangą), kvalifikacinę kategoriją (kvalifikacinį rangą), kai šie priedai mokami įstatymų nustatyta tvarka.

Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, dėl mažėjančio darbo užmokesčio vidaus tarnybos sistemą gali palikti daugiau kaip 2000 pareigūnų.
Tikimąsi, kad palankesnė pensijų skaičiavimo tvarka skatins pareigūnus, turinčius didesnį stažą, nepalikti tarnybos mažėjant jų darbo užmokesčiui.

Aktualijos


Jau tampa tradicija, kad artėjant priėmimo į aukštąsias ir profesines švietimo įstaigas laikotarpiui bei daugėjant asmenų, besidominčių policijos pareigūno profesija, visuose šalies apskričių vyriausiuosiuose policijos komisariatuose organizuojama atvirų durų diena.

Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
  
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2009-04-15