Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kaip apsaugoti save ir turtą

Saugokime save ir savo turtą

Policija nuolat rūpinasi, kad gyventi mūsų šalyje būtų kuo saugiau, kad kiekvienas tiek miesto, tiek kaimo gyventojas būtų tikras, jog jo užgyventas turtas netaps sukčių, plėšikų grobiu.

Kruopščiai analizuodami kiekvieną apiplėšimo, vagystės, sukčiavimo atvejį, ieškome naujų techninių ir organizacinių priemonių, kaip geriau apsaugoti žmones, jų turtą, kaip gerinti viešųjų paslaugų visuomenei kokybę.

Mums labai svarbu, kad Lietuvos žmonės pasitikėtų policija, norėtų padėti jai, kartu ir sau patiems. Palaikydami glaudžius ryšius su teisėsaugos institucijomis, artimai bendraudami su kaimynais, patys būdami budrūs, gyventojai išvengia daugelio nusikaltimų, atbaido piktavalius nuo „žygių“.

Tiek mūsų, tiek kitų šalių patirtis moko, kad žmonių saugumui užtikrinti labai svarbus nusikaltimų prevencijos priemonių skatinimas, gyventojų švietimas ir savišvieta. Būtina žinoti būsto saugumą didinančias priemones,
pagrindinius saugios kaimynystės principus, tai, kaip derėtų elgtis patekus į vieną ar kitą situaciją.

Policijos departamento išleistoje knygelėje pateikiama patarimų, kaip būti saugiems ir saugoti savo turtą.  Tikimės, kad knygelė padės Jums, mieli Lietuvos žmonės, ne tik geriau apsaugoti save ir artimuosius, bet ir drauge su mumis kurti saugesnę gyvenimo aplinką.

KAIP APSAUGOTI SAVE IR SAVO TURTĄ (pdf)

Aktualijos
MIGRACIJOS PASLAUGOS


Informuojame, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. į asmens tapatybės korteles ir valstybės tarnautojo pažymėjimus bus įrašomi ne Gyventojų registro tarnybos, o Asmens dokumentų išrašymo centro sertifikatai. Rengiantis sertifikavimo veiklos perėmimui, nuo š. m. gruodžio 23 d. bus vykdomi Sertifikavimo centro modernizavimo darbai, todėl  nebus techninių galimybių išrašyti asmens tapatybės korteles skubos tvarka (per 1 darbo dieną ir per 5 darbo dienas). Prašymų išduoti asmens tapatybės korteles skubos tvarka priėmimas migracijos tarnybose nuo š. m. gruodžio 23 d. bus sustabdytas.
Prašymų išduoti asmens tapatybės korteles skubos tvarka (per 5 darbo dienas) priėmimas migracijos tarnybose atnaujintas nuo 2016 m. sausio 18 d. Apie galimybę išduoti asmens tapatybės korteles skubos tvarka (per 1 darbo dieną) informuosime papildomai.
Prašymų išduoti asmens tapatybės korteles bendra tvarka bei prašymų išduoti pasus bendra tvarka, skubos tvarka per 1 darbo dieną ir per 5 darbo dienas priėmimas vyks įprasta tvarka.
 
Iš anksto atsiprašome už nepatogumus.

 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2014-11-17