Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Moterį peiliu subadžiusį vyrą pareigūnai operatyviai sulaikė

2017-09-12

Rugsėjo 12-osios naktį, apie 2.00 val., bendruoju pagalbos centro telefonu sulauktas Mažeikiuose, Žemaitijos g., gyvenančio 17-mečio pagalbos šauksmas. Paskambinęs jaunuolis papasakojo apie peiliu sužalotą mamą, tad į įvykio vietą nedelsiant išsiųstos policijos ir greitosios medicinos pagalbos pajėgos.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnams atvykusį įvykio vietą, bute aptikta peiliu sužalota kraujuojanti moteris (gimusi 1976 m.) bei trys nepilnamečiai vaikai (17 ir 10 metų berniukai bei 2 metų mergaitė). Aiškinantis įvykio aplinkybes paaiškėjo, kad moterį peiliu į įvairias kūno vietas sužalojo pas ją į namus atėjęs buvęs sutuoktinis (gimęs 1968 m.).

GMP medikai moterį dėl durtinių žaizdų išgabeno į Mažeikių ligoninę, kur ji paguldyta į reanimacijos skyrių, o įtariamojo, kuris iš įvykio vietos jau buvo pasišalinęs, suskubo ieškoti policijos pareigūnai. Įvertinus aplinkiniams keliamą įtariamojo grėsmę, jam rasti sutelktos gausios policijos pareigūnų pajėgos. Iššukavę visas Mažeikių miesto gatves, antradienio rytą, apie 9.15 val., įtariamąjį pareigūnai sulaikė Mažeikių parke. 12 kartų dėl sukčiavimo ir kitų nusikalstamų veikų teistas vyras su savimi turėjo peilį. Vyras uždarytas į areštinę, aiškinamasi, dėl kokių priežasčių jis sužalojo buvusią žmoną.

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-09-12