Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Tabore sulaikyti narkotikų prekeiviai

2017-09-11

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai toliau sėkmingai vykdo asmenų, vykdančių narkotinių medžiagų platinimą, sulaikymus. Rugsėjo 1 d. Vilniuje, tabore, pareigūnai prie vieno namo aptiko užkastą indelį, kuriame buvo 49 folijos lankstinukai su, įtariama, narkotine medžiaga. Tuomet pareigūnai sulaikė čigonų tautybės moterį (gimusią 1970 m.), neseniai išėjusią iš įkalinimo įstaigos, kur atliko bausmę už analogišką nusikaltimą. Policijai yra gerai žinoma ne tik ši moteris, bet ir visa jos giminė ‒ vyras iki šiol atlieka bausmę už narkotinių medžiagų platinimą, o dvi dukros bei sūnus jau laukia teismo už prekybą narkotinėmis medžiagomis. Prieš keletą savaičių buvo sulaikytas vienos iš jos dukterų vyras, kuris mieste platino narkotines medžiagas. Kratos metu jo išnuomotame bute buvo aptikta apie 15 g narkotinių medžiagų, jau paruoštų 64 „dozių", taip vadinamų „čekių", apie 150 eurų.

Rugsėjo 5 d. vakare Vilniuje, Geležinio Vilko g., buvo sulaikytos laisvo elgesio merginos (gimusios  1987 m. ir 1991 m.), pas kurias rasta 12 folijos lankstinukų su, įtariama, narkotine medžiaga. Vėliau buvo sulaikyta čigonų tautybės moteris. Jos namuose kratos metu rasta narkotinių medžiagų, priemonės joms fasuoti,  nusikalstamu būdu gautas 1 121 euras. Visos moterys buvo uždarytos į areštinę.

Rugsėjo 6 d. tabore policijos pareigūnai sulaikė čigonų tautybės vyrą (gimusį 1968 m.), kurio namo kieme rado užkastą indelį, kuriame buvo 50 folijos lankstinukų su galbūt narkotinėmis medžiagomis. Vyras negalėjo patikėti, kad policijos pareigūnai aptiko tokį radinį, susinervinęs jis vis kartojo, kad patys policijos pareigūnai jam „pakišo" narkotikus.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Čigonų tautybės vyras patalpintas į areštinę. Už šį nusikaltimą gresia ilgi metai įkalino įstaigoje. Vilniaus apylinkės teismas jam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę - suėmimą.

Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-09-11