Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Sulaikyti keturi asmenys, įtariami disponavę narkotinėmis medžiagomis

2017-09-06
Pirmadienio naktį, apie 1.40 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Kauno apskr. VPK) Patrulių rinktinės pareigūnai Kaune, Radvilėnų pl., patikrinimui sustabdę automobilį jame rado galimai augalinės narkotinės medžiagos. Vyras buvo sulaikytas, gimusiam 1986 m., pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau - LR BK) 259 str. 1 d., dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Atliekant tolimesnius ikiteisminio tyrimo veiksmus, Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai (toliau - Kauno m. Žaliakalnio PK), bendradarbiaudami su Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūra, siekdami išsamiai ištirti bylos aplinkybes, tą pačią dieną surengė tris operatyvias sulaikymo operacijas Kauno mieste. Iš viso ikiteisminio tyrimo metu sulaikyti ir dėl neteisėtų veikų vykdymo įtarimai pareikšti keturiems asmenims.

Pirmadienį apie 16.00 val. Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK pareigūnai Dainavoje sulaikė vyrą, gimusį, 1978 m., kuriam pareikšti įtarimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Taip pat sulaikytas ir vyras, gimęs 1997 m., pas kurį atlikus kratą rasti du prekybai dar tik ruošiami maišeliai, pripildyti galimai augalinės narkotinės medžiagos kanapių. Be to, rastos svėrimui naudojamos svarstyklės ir grynieji pinigai.

Tądien apie 20.00 val. Kaune, Petrašiūnuose, sulaikytas ir galimas narkotinių medžiagų tiekėjas, gimęs 1996 m. Atlikus kratą vyro namuose, rastas popierinis paketas ir plastikinis maišelis su galimai augaline narkotine medžiaga kanapėmis, elektroninės svarstyklės bei 490 eurų. Šiam vyrui pareikšti įtarimai dėl neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. Šiam ir Dainavoje sulaikytam vyrui (gim. 1997 m.) gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų, kitiems dviem vyrams (gim. 1978 m. ir 1986 m.) - laisvės atėmimas iki dviejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.


Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-09-06