Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Policijos pareigūnai iš ugnies gniaužtų išgelbėjo du jaunuolius

2017-09-06

Rugsėjo 4 d. apie 08 val. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariato vyriausieji patruliai Evaldas Latvaitis ir Gediminas Pečkys gavo pranešimą, kad Kazlų Rūdoje Vytauto g. esančiame daugiabučiame gyvenamajame name galimai dega butas.

Pareigūnai buvo netoliese ir į įvykio vietą atvyko maždaug per minutę. Juos pasitiko pareigūnams skambinęs šio namo gyventojas. Jis teigė, kad, eidamas laiptine pajuto aitrų dūmų kvapą, išėjęs į lauką pastebėjo, kad pirmajame aukšte pro buto langą vis labiau veržiasi dūmai.

Pareigūnai nedelsdami paskambino į bendrąjį pagalbos centrą ir iškvietė ugniagesius. Priėję prie lango pastebėjo kambaryje degančią atvirą liepsną. Kadangi nežinojo, ar viduje yra žmonių, bandė patekti į butą. Laimei, durys buvo atrakintos, butas buvo pilnas dūmų, viduje išgirdo kosintį žmogų. Nieko nebuvo matyti, į pareigūnų šaukimą niekas neatsiliepė (buvo girdėti tik kosulys). Kadangi į įvykio vietą dar nebuvo atvykę ugniagesiai, pareigūnai nusprendė nedelsdami ieškoti viduje esančių žmonių. Pareigūnai nedelsė. Vyriausiasis patrulis E. Latvaitis iš tarnybinio automobilio skubiai atsinešė gesintuvą ir užgesino liepsną, o pareigūnas G. Pečkys ėmė ieškoti bute buvusio žmogaus, kurio kosėjimą girdėjo. Užėjęs į netoli gaisro židinio buvusį kambarį, pamatė gulinčius du asmenis, jie buvo nesąmoningi. Pradėjus žadinti, vienas jų prabudo, o kitas nereagavo, galėjo būti netekęs sąmonės. Abu asmenis pareigūnas, padedant vyrui, kuris pranešė apie gaisrą, ištempė išėjimo link ir juos perdavė atvykusiems medikams. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai su spec. kvėpavimo įranga įėjo į dūmų pilną butą ir daugiau žmonių jame nerado.

Paaiškėjo, kad Marijampolės apskr. VPK Kazlų Rūdos PK pareigūnai Evaldas Latvaitis ir Gediminas Pečkys iš ugnies gniaužtų ištraukė ir gyvybę išgelbėjo šio buto gyventojui (g. 2001 m.) ir kartu buvusiam jaunuoliui (g. 1999 m.), kurie apsinuodijo dūmais ir rimčiau nenukentėjo.

Marijampolės apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-09-06