Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Sėkmingų sulaikymo operacijų metu Kaune ir Kauno rajone sulaikyti 4 įtariamieji

2017-09-01

Liepos 11 d. buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Kaunakiemio g., viešoje vietoje, panaudojant prievartą, į mikroautobusą buvo įsodintas kaunietis (gim. 1988 m.), ėjęs link savo automobilio, ir išvežtas nežinoma kryptimi. Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate (toliau - Kauno apskr. VPK) iškart buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 146 str. 2 d., dėl neteisėto laisvės atėmimo, kurį organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos skyriaus prokurorai. Liepos 12 d. apie 6.00 val. kaunietį asmenys paleido, tačiau toliau reikalavo didelės sumos pinigų.

Po intensyvių ikiteisminio tyrimo veiksmų vakar, rugpjūčio 31 d., iki pietų Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atliko sėkmingas sulaikymo operacijas Kauno mieste ir Kauno rajone, kurių metu sulaikyti 4 vyrai, organizavę ir vykdę šią nusikalstamą veiką.

Kaune, Laisvės al., buvo sulaikyti du anksčiau ne kartą už įvairias nusikalstamas veikas teisti Kaune gyvenantys vyrai (gim. 1984 m. ir 1988 m.). Maždaug tuo pačiu metu Kaune, Šauklių g., taip pat viešoje vietoje sulaikytas dar vienas Kaune gyvenantis vyras (gim. 1974 m.), kuris teistas kitose Europos Sąjungos šalyse. Dar po valandos įvykusio sulaikymo metu Kauno rajone, Garliavoje, prie savo gyvenamosios vietos, sulaikytas paskutinis įtariamasis - anksčiau kartą teistas vyras (gim. 1967 m.).

Sulaikytiesiems asmenims pareikšti įtarimai, įvykdžius nusikalstamas veikas, numatytas Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 146 str. 2 d. (Neteisėtas laisvės atėmimas), 181 str. 3 d. (Turto prievartavimas), 178 str. 3 d. (Vagystė) ir 214 str. 1 d. (Netikros elektroninės mokėjimo priemonės gaminimas, tikros elektroninės mokėjimo priemonės klastojimas ar neteisėtas disponavimas elektronine mokėjimo priemone arba jos duomenimis). Artimiausiu metu tyrimą organizuojantis prokuroras kreipsis į teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo. Vyrams gresia laisvės atėmimas iki dešimties metų.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-09-01