Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Lietuvos policijos mokykla pradeda naujus mokslo metus

2017-09-01

Šiandien Lietuvos policijos mokykloje (toliau - LPM) prasidėjo dar vieni mokslo metai. Šįmet kursantų gretose išsirikiavo 129 jaunuolis, kuris pasiryžęs siekti savo svajonės - tapti policijos pareigūnu ir tarnauti Lietuvos žmonėms.

Palydėti kursantus į mokslo ir žinių kelią atvyko gausus būrys garbingų svečių: Vidaus reikalų viceministras (toliau - VRM) Darius Urbonas, Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, policijos generalinio komisaro pavaduotojai, teritorinių policijos įstaigų vadovai, Lietuvos policijos veteranų asociacijos Valdybos pirmininkas Vytautas Navickas ir kiti.

Rugsėjo 1-osios šventė vyko LPM pagrindinėje aikštėje. Iškilmingoje rikiuotėje sustojusius kursantus, pasipuošusius uniformomis, pasveikino policijos generalinis komisaras L. Pernavas. Kursantai pirmą kartą drąsiai ir ryžtingai atidavė pagarbą, kartu su visais garbingais svečiais sugiedojo Lietuvos valstybės himną.Sugiedojus himną, šventės vedantysis priminė, kad Rugsėjo 1-oji daugeliui iš mūsų naujų darbų ir tikslų pradžia.

„Policijos pareigūno kelias pilnas iššūkių ir nelengvų sprendimų, tačiau prasmingas kelias, kuris grindžiamas teisinės valstybės ir žmogaus teisių prioritetais. Šiandien šį kelią pradeda 129 kursantai. Te nauji siekiai būna įprasminti reikšmingais darbais, o nauji iššūkiai stiprina pasiryžimą dirbti Lietuvai", - į šventės dalyvius šiais žodžiais kreipėsi vedantysis.

Rugsėjo pirmoji - naujos kelionės pradžia, todėl šią svarbią dieną pasveikinti kursantų atvyko ir VRM viceministras, kuris kursantams palinkėjo gerų mokslo metų ir siekti garbingo pareigūno vardo.

„Jūs pasirinkote profesiją, kuriai keliami dideli reikalavimai. Stenkitės įgyti žinių, kompetencijų vykdyti savo kaip pareigūno pareigą. Linkiu jums atverti savo širdis, nes dirbdami atvira širdimi nesuabejosite savo pasirinkimu", - kalbėjo viceministras D. Urbonas.Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas šventės metu akcentavo, kaip greitai bėga laikas: vieną dieną esame tik kursantai, po metų pareigūnai, o po kelių dešimčių jau veteranai.
„Šie mokslo metai jums prabėgs greitai, tad imkite iš dėstytojų viską. Nepamirškite būti pilietiški, juk nuo šiol jūs esate policijos pareigūnai 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Visada galvokite, ką ir kur sakote, darote", - sakė L. Pernavas.

Generalinis komisaras taip pat pasveikino ir LPM bendruomenę su naujais mokslo metais. Nepamiršo padėkoti ir kursantų tėveliams bei artimiesiems, kurie užaugino stiprius ir valią turinčius jaunuolius.

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Valdybos pirmininkas Vytautas Navickas stovėdamas prieš kursantus prisiminė ir savo pirmą dieną policijos mokykloje, kuri buvo prieš 41 metus.

„Ir man taip teko stovėti ir prisiekti, kaip jūs dabar. Tarp jūsų matau kursantų, kurie tęsia šeimos tradicijas ir siekia policijos pareigūno profesijos. Noriu palinkėti jums visiems sėkmės tarnyboje", - teigė jis.

Palaiminti ir pasveikinti kursantų į šventę atvyko ir policijos kapelionas Algirdas Toliatas.

„Ši diena ne tik jūsų, kursantai, šventė, bet mūsų visų šventė. Nuo visų mūsų pasirinktų sprendimų priklausys, kokie bus mūsų metai. Turite išmokti priimti sprendimus, nes jei neesi pasiruošęs jų priimti, vienaip ar kitaip viskas praeis pro šalį", - kalbėjo A. Toliatas.

Kapelionas pabrėžė, kad nereikia jaudintis, jeigu mus aplanko baimės, nes gyvenime visko būna. „Gyvename čia ir dabar, bus patogių ir nepatogių, priimtinų ir nepriimtinų dalykų, bet viskas priklauso nuo jūsų geranoriškumo. Tad to jums ir linkiu, atverkite savo širdis".

Rugsėjo 1-oji - policijos bendruomenei dviguba šventė: mokytis pradeda būsimieji pareigūnai ir savo gimtadienį šiandien švenčia policijos generalinis komisaras L. Pernavas. Su gimtadieniu generalinį komisarą pasveikino ir LPM bendruomenė, o visi pareigūnai ir kursantai garsiai sušuko „Su gimtadieniu, Tamsta".

Pasibaigus iškilmingai rikiuotei, visi šventės svečiai buvo pakviesti pasivaišinti  kareiviška koše, pasivaikščioti po mokyklą.

Lietuvos policijos mokyklos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-09-04