Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Rukloje dingęs vyras rastas gyvas miško masyve

2017-08-31

Rugpjūčio 27 d. apie 21.30 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Kauno apskr. VPK) budėtojai sulaukė pranešimo, kad Jonavos rajone, iš Rukloje esančio reabilitacijos ir slaugos centro išėjo ir negrįžo vyras, gimęs 1946 m. Nedelsiant buvo susisiekta su Jonavos bei Kauno miesto ligoninėmis, tačiau sulaukta atsakymo, kad šis vyras į jokią gydymo įstaigą pristatytas nebuvo.

Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai operatyviai vyko tikrinti vietas, kuriose vyras galėtų būti, o Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai šukavo apylinkėse įsikūrusias sodų bendrijas. Prie jų prisijungė ir paiešką kartu vykdė kinologas su tarnybiniu šunimi Tobiu, apžiūrėtos ne tik sodų apylinkės, bet ir reabilitacijos centro patalpos, visa aplink esanti teritorija. Rugpjūčio 28 d. į pagalbą pasitelktas VSAT aviacijos rinktinės sraigtasparnis, tačiau dingusio vyro rasti nepavyko.

Rugpjūčio 30 d. prie paieškos vykdymo prisidėjus Lietuvos kariuomenės karininkams, vėl buvo šukuojamos pamiškės bei visos aplinkinės reabilitacijos ir slaugos centro teritorijos. Tą pačią dieną apie 11.30 val. mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinio vilko" štabo kuopos Paramos būrio vadas pranešė, kad ieškomas vyras rastas gulintis po medžiu, miško masyve. Sąmoningą, tačiau nesiorientuojantį aplinkoje vyrą, pareigūnai nedelsiant perdavė atvykusiems greitosios medicinos pagalbos medikams.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-09-01