Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Alytaus policija „auklėjo“ baro lankytojus (video)

2017-08-29

Jau kuris laikas, plačiai aptarinėjama jaunuolių susibūrimo vieta, šalia Ugniagesių gatvėje veikiančio baro. Alytaus policija nuolat vykdo patruliavimą, o savaitgaliais dar ir sustiprintomis pajėgomis, šalia jaunimo pamėgtų susibūrimų vietų.

Į Ugniagesių gatvę dažną savaitgalį skuba Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, per 2017 metų beveik 8 mėnesius gauta ir užregistruota daugiau kaip 50 pranešimų, kurie susiję su baru esančiu šioje gatvėje. Dažniausiai iškvietimų policija sulaukia dėl įkaušusių linksmuolių keliamo triukšmo, kurio neapsikenčia šalia gyvenantys alytiškiai, dėl alkoholio gėrimo už baro ribų, šlapinimosi ant pastatų sienų ir vis vykstančių muštynių. Nors ir socialiniuose tinkluose sklinda kalbos, kad Alytaus policija dažnai užsuka šią gatvę, tačiau noro pažeisti taisykles iš baro lankytojų neatima.

Laukdami mokslo metų pradžios ir į miestą sugrįžtančių moksleivių bei studentų, Alytaus policijos pareigūnai vaizdo medžiagoje užfiksavo paskutinio vasaros savaitgalio naktinėtojus ir jų daromus viešosios tvarkos pažeidimus. Rugpjūčio 25 - 27 dienomis, Ugniagesių gatvėje šalia baro ir jo prieigose, už šlapinimąsi, alkoholio vartojimą, triukšmą, neblaivaus buvimą viešoje vietoje, pareigūnai surašė net 20 administracinio nusižengimo protokolų.

Alytaus policija linki, kad mūsų miestas būtų gyvas dieną ir naktį, bet tuo pačiu gerbkime miestelėnų teisę į poilsį ir ramybę.

Alytaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-30