Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Neabejingi jaunuoliai užkirto kelią galimai eismo nelaimei Mažeikiuose

2017-08-29

Rugpjūčio 23-iosios vakarą, apie 21.30 val., buvo pastebėtas Mažeikių miesto gatvėmis važiuojantis galimai neblaivus motociklininkas. Automobiliu su draugu vykusi ir įtartiną eismo dalyvį pastebėjusi mažeikiškė Justė Kozytė nė nesuabejojo dėl savo veiksmų - nedelsiant paskambino bendruoju pagalbos centro telefonu 112. Toliau bendraudami su policijos pareigūnais ir sekdami paskui įtarimą sukėlusį motociklo vairuotoją, pilietiški jaunuoliai pareigūnams informavo apie jo judėjimo kryptį. Algirdo-Žagarėlės gatvių sankryžoje, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai sustabdė nurodytą motociklą.

Pareigūnams sustabdžius transporto priemonę, paaiškėjo, kad ją vairavo 56-erių neblaivus vyras. Alkotesterio pagalba vairuotojui nustatytas vidutinis, 2,21 promilės girtumas. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. Vairuotojui teks atsakyti ir už teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nevykdymą bei jų garbės ir orumo įžeidimą.

Už pagirtiną pilietišką poelgį, užkirtusį kelią galimai eismo nelaimei, dėkojo Mažeikių r. PK Veiklos skyriaus viršininkas, vykdantis policijos komisariato viršininko funkcijas, Arūnas Bubliauskas. „Džiaugiuosi, kad mūsų visuomenėje vis daugiau pilietiškų gyventojų, pasiryžusių užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms. Ypač malonu, kai toks elgesys atsispindi mūsų jaunosios kartos elgesyje", - teigė A. Bubliauskas.

Telšių apskr. VPK infromacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-09-04