Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdoje sulaikytas peiliu grasinęs ir naktimis moteris apiplėšinėjęs vyras (video)

2017-08-30

Rugpjūčio 28 d. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, praėjus mažiau nei parai po įvykdyto plėšimo, sulaikė 1985 m. gimusį vyrą, kuris galimai naktį įsibrovė į kebabų kiosko patalpas Taikos pr. ir grasindamas darbuotojai buitiniu peiliu iš kasos pagrobė 150 eurų. Moteris teigė, jog rugpjūčio 27 d., prieš pat vidurnaktį, į neužrakintą kioską įsibrovė vyriškis, kuris grasindamas peiliu pareikalavo pinigų.

Apklausus nukentėjusiąją ir išgirdus plėšiko apibūdinimą, pareigūnams kilo įtarimų jog šis plėšimas galėjo būti įvykdytas to paties asmens, kuris rugpjūčio 21 d. taip pat Taikos pr., Klaipėdoje, apiplėšė kitą kebabų kioską - tuomet apie 21:45 val. 1993 m. gimusiai kiosko darbuotojai palikus neužrakintas patalpų duris, į vidų įsibrovė nepažįstamas vyras, kuris šiurkščiai nustūmęs pardavėją, apieškojo patalpas ir iš kasos pasisavino 130 eurų.

Negana to, pareigūnams sulaikius ir apklausiant įtariamąjį, paaiškėjo, jog šių metų rugpjūčio 17 d. Klaipėdoje, Taikos pr. įvykdytas degalinės apiplėšimas - taip pat galimai jo darbas. Naktį, apie 01:45 val. į degalinę įsibrovęs įtariamasis grasindamas dujų balionėlių 1992 m. gimusiai degalinės operatorei, pareikalavo atiduoti kasoje buvusius pinigus, bei pačiupęs 120 eurų paspruko.

Nusikaltimo nuosavybei tyrimo valdybos ir Klaipėdos m. policijos komisariato kriminalistai atlieka tyrimą aiškinantis ir kitų įvykių aplinkybes, mat įtariama, jog šis asmuo galėjęs įvykdyti dar šešias vagystes Klaipėdos mieste.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-30