Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Sulaikytas vyras, bandęs apsimesti policijos pareigūnu

2017-08-29

Vakar, rugpjūčio 28 d., apie 20.30 val. gautas pranešimas, kad aikštelėje prie Kauno IX forto muziejaus vyrui (gim. 1990 m.) bandant parduoti ausines, automobiliu „Škoda Octavia" atvyko du nepažįstami asmenys, kurie, prisistatę kriminalinės policijos pareigūnais iš Vilniaus, už tariamai padarytas nusikalstamas veikas, neturėdami teisinio pagrindo, reikalavo pinigų. Jaunas vyras tariamiems pareigūnams iš viso atidavė 4 600 eurų.

Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate (toliau - Kauno apskr. VPK) buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 181 str., dėl turto prievartavimo. Atlikus eilę veiksmų, Kauno apskr. VPK Imuniteto skyriaus pareigūnai netruko nustatyti galimą asmenų buvimo vietą.

Šiandien ryte, apie 7.45 val., Vilniaus r., Grigiškėse, buvo sulaikytas vyras (gim. 1977 m.). Jis anksčiau ne kartą teistas už įvairias nusikalstamas veikas - plėšimai, disponavimas narkotinėmis medžiagomis, kontrabanda. Atlikus kratas asmens gyvenamoje vietoje rasta dalis galimai paimtų pinigų, narkotinių medžiagų. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Kartu galimai dalyvavę ir nusikalstamą organizavę asmenys toliau nustatinėjami, tyrimas tęsiamas.

Už šią nusikalstamą veiką gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-29