Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Artėjančių naujų mokslo metų proga – netikėtos dovanos Kauno rajono šeimoms

2017-08-28

Kauno rajone gyvenančią vienišą mamą Audronę, auginančią dvi dukras, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Kauno apskr. VPK) pareigūnai aplanko jau ne pirmą kartą. Baigiantis vasarai ir artėjant rugsėjo pirmajai, pareigūnai nusprendė trims žavioms damoms, padovanoti dieną, kupiną malonių įspūdžių.

Diena visiems prasidėjo nuotaikingai bei su kiek su itališku prieskoniu - ragaujant naminius makaronus ir virtuvės šefo iš Neapolio gamintas picas, kuriomis vaišino Laisvės alėjoje įsikūręs itališkų patiekalų restoranas. Visiems kartu jaukiai šnekučiuojantis paaiškėjo, kad mergaitės mėgsta sportuoti - vienai iš dukrų prie širdies bėgimas, o kita tiesiog dievina futbolą. Tad Audronei ir jos dukroms paruošta antroji staigmena itin tiko - visos kartu keliavo apsipirkti į Jonavos gatvėje esančią sportinių prekių parduotuvę. Aktyvi diena buvo užbaigta viename iš Kauno senamiesčio grožio salonų, kur mergaitės buvo palepintos plaukų bei nagų procedūromis, kai tuo metu jų mama visus rūpesčius ir nuovargį paliko masažo kabinete. Pareigūnai džiaugiasi galėdami nors šiek tiek prisidėti prie kitų laimės.

Artėjant naujiems mokslo metams nepamiršti ir būsimi pirmokėliai. Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai, skirdami didelį dėmesį tarpinstituciniui bendradarbiavimui, kartu su Kauno rajono savivaldybe ir Kauno rajono socialinių paslaugų centro darbuotojais vykdo bendras prevencines priemones, kurių metu lanko socialiai remtinas šeimas, domisi jų problemomis ir siekia suteikti visą galimą pagalbą. Šiemet pareigūnai Kauno rajone aplankė net 8 šeimas, kuriose auga būsimi pirmokai ir jiems įteikė simbolinių dovanų - atšvaitus ir žaismingas kuprines, kupinas įvairiausių mokyklinių reikmenų. Įteikę dovanas, pareigūnai mažiesiems ir jų tėvams priminė apie saugumą kelyje bei įteikė mažą, bet itin reikšmingą daiktą - atšvaitą.

„Įvairių institucijų bendradarbiavimas yra itin svarbus ir reikšmingas ne tik kuriant saugią aplinką, ugdant stipresnius tarpusavio ryšius, kuriant aktyvią ir pilietišką visuomenę, bet ir atliekant visuomenei naudingus darbus. Mūsų darbas ne tik ginti, saugoti, bet ir padėti, tad džiugu, kad su įvairių institucijų ir įmonių pagalba galime palengvinti tėvų dalią ruošiant savo atžalas naujiems mokslo metams", - teigia Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato viršininkas Aleksejus Chraminas, primindamas dalintis, neatsižvelgiant ar tai materialūs daiktai, ar tiesiog šilti jausmai.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-28