Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Du metus besislapsčiusiam vyrui paskirtas suėmimas

2017-08-24

Vygantas Panka - vienas iš galimų itin didelio mąsto kontrabandos organizatorių, rugpjūčio 22 d., po dviejų metų slapstymosi, pats atvyko į policijos įstaigą Vilniuje, Saltoniškių g. Vyras buvo sulaikytas, atvežtas į Kauną ir uždarytas į areštinę. Pareigūnams jis neaiškino, kodėl slapstėsi ir į policijos įstaigą atvyko tik dabar. Vakar Kauno apylinkės teismas vyrui (gim. 1967 m.) paskyrė kardomąją priemonę - suėmimą 3 mėnesių laikotarpiui. Jam gresia laisvės atėmimas iki 15 metų.

Primename, kad dar 2015 m. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnams surinkus duomenų, kad Kauno miesto gyventojai galimai užsiima kokaino kontrabanda iš Kolumbijos, buvo pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo dideliu narkotinių medžiagų kiekiu ir gabenimu bei jų kontrabanda (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu) ir 199 str. 2 d. (Kontrabanda)).

Tais pačiais metais liepos mėnesį pareigūnams perkasus 367 tonas akmens anglies, iš viso buvo rasta 600 kg kokaino. Ikiteisminiame tyrime buvo nustatytos 5 konspiracijai naudotos įmonės, iš kurių 1 registruota Ukrainoje, dar viena - Rusijoje ir 3 Lietuvoje. Įtarimai buvo pareikšti 11 asmenų. Vienas iš galimų kontrabandos organizatorių, Vygantas Panka, iškart po nusikalstamo veikos padarymo pasislėpė. Buvo išduotas Europos arešto orderis bei teismo leidimas iškart jį suimti.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-24