Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Lietuvos policijoje – projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai

2017-08-22

Pirmąją Lietuvos Respublikos Vyriausybės projekto „Moksleiviai - į Vyriausybę" dieną Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centre ir Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi du šio projekto dalyviai iš Švenčionių r., Švenčionėlių ir Klaipėdos.

Šiame jau devintą kartą iš eilės organizuojamame projekte dalyvauja aktyviausieji, iniciatyviausieji ir gerai besimokantys Lietuvos bei užsienio šalyse esančių lietuvių mokyklų baigiamųjų klasių moksleiviai. Jiems sudaromos sąlygos tiesiogiai susipažinti su Lietuvos Respublikos Vyriausybės veikla ir tapti aktyvesniais piliečiais. Projekto dalyviai turi galimybę iš arti pamatyti Lietuvos institucijų ir politikų veiklą bei jų kasdienį darbą ir savaitę patys dalyvauti šioje veikloje.

Projekto dalyvius šiltai priėmė ir apie policijos pareigūnų darbą papasakojo sostinės policijos viršininkas Saulius Gagas. Sostinės policijos vadovas moksleivius supažindino su Operatyvaus valdymo skyriaus, visą parą operatyviai reaguojančio į gautą informaciją apie įvykius ir užtikrinančio policijos pajėgų operatyvų reagavimą į gaunamą informaciją apie nusikalstamas veikas, teisės pažeidimus ar įvykius, darbo specifiką, aprodė policijos mobiliąją vadavietę, skirtą vietoje valdyti ekstremalias situacijas. Apsilankymo sostinės policijos pabaigoje moksleivių laukė ekskursija po ekspozicijos kambarį.

Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-23