Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Pilietiškumas ir atsakingumas jau tampa kasdieniu reiškiniu!

2017-08-21

Rugpjūčio 18 d. popietę Marijampolės apskr. VPK viršininkas Mindaugas Baršys į Jurbarko r. policijos komisariatą atvyko su kilnia misija - padėkoti atsakingai vykdantiems pareigas darbuotojams ir pilietiškiems gyventojams.

Šią dieną už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir asmenims suteiktą socialinę pagalbą, viršininkas M. Baršys įteikė padėką Jurbarko r. PK Reagavimo skyriaus vyresniajam tyrėjui Ovidijui Šimkui. Jis liepos 8 d. baigęs tarnybą, po darbo valandų, savo iniciatyva vykdė paieškos priemones moters, kuri parašė atsisveikinimo raštelį, persipjovė rankų venas ir pasišalino. Paieška buvo sėkminga - moteris rasta gyva, tačiau be sąmonės. Pareigūnas nesutriko  - jis suteikė pirmąją medicinos pagalbą ir iškvietė greitosios medicinos pagalbos specialistus į įvykio vietą. Šio atsakingo pareigūno dėka buvo išsaugota moters gyvybė.

Marijampolės apskr. VPK viršininkas M. Baršys susitiko su Jurbarko miesto gyventoju Daivaru Žemaitaičiu ir padėkojo jaunuoliui už pilietišką poelgį. Šis jaunuolis gegužės 28 d. atėjęs į prekybos centrą „Topolis" pastebėjo, kad  parduotuvės klientas, keturiasdešimt dvejų vyras, pasiėmė du butelius alaus „Šnekorių ir išbėgo iš parduotuvės pro mokėjimo kasas nesusimokėjęs už prekes. Daivaras Ž. neliko abejingas tokiam ciniškam elgesiui, nesudvejojo - įtariamąjį pasivijo ir jį sulaikė. Pavogtos prekės gražintos parduotuvei.

Viršininkas M. Baršys džiaugėsi, kad yra neabejingų gyventojų, kurie matydami akivaizdų nusikaltimą nepraeina abejingai pro šalį, o padeda policijos pareigūnams.

Marijampolės apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-22