Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Nuo rugsėjo 1-osios policijos mokykloje mokytis pradės 131 kursantas

2017-08-21

Šiandien baigėsi visą savaitę Lietuvos policijos mokykloje (toliau - LPM) vykusi atranka, kurioje virė rimta konkurencinė kova dėl galimybės mokytis LPM. Tapti kursantais pageidavo 218 jaunuolių, tačiau sėkmė lydėjo ne visus. Atrankos barjerą įveikė 131 pretendentas, kurie nuo rugsėjo 1-osios kibs į mokslus.

Atrankoje dalyvavę asmenys šiandien rinkosi mokykloje, kad sužinotų, ar jie pateko tarp laimingųjų, kurie nuo rugsėjo taps LPM kursantais. Paskelbus rezultatus paaiškėjo, kad LPM mokysis 76 vaikinai ir 55 merginos.

LPM viršininkas Algirdas Kaminskas pasveikino visus pretendentus, kurie sėkmingai įveikė atranką ir nuo naujų mokslo metų sieks policijos pareigūno profesijos.

Po atrankos susumavus visų pretendentų surinktus balus, paaiškėjo, jog daugiausiai kandidatų nubyrėjo jau per pirmas atrankos dienas, kuomet jaunimas laikė fizinius normatyvus. Iš 218 asmenų fizinius normatyvus įvykdė 159 asmenys. Kitos užduotys pretendentams sekėsi geriau.

Viršininkas paaiškino, kad pagal pretendentų surinktus konkursinius balus yra pateikiama suvestinė, nuo daugiausiai balų surinkusio, iki mažiausiai.

Nors atranka jaunuoliams jau baigėsi, tačiau būsimieji kursantai LPM šiandien praleido dar nemažai laiko. Jiems teko laikyti anglų kalbos žinių testą, kuris padės nustatyti jų gebėjimus. Vėliau visi jaunuoliai buvo išmatuoti, juk kursantai kaip ir visi policijos pareigūnai privalo dėvėti uniformą.

Taip pat būsimieji kursantai išklausė trumpą instruktažą: kada atvykti į mokyklą, kokius dokumentus atsivežti, kur jiems teks gyventi ir pan.

LPM kursantų mokslo metai kaip ir kitų mokinių ar studentų prasidės Rugsėjo 1-ąją.

Lietuvos policijos mokyklos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-21