Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Gauta 13 kandidatų paraiškų dalyvauti PPP projektuose

2017-08-17
Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo nuostatomis, 2017 m. gegužės 3 d. paskelbė pirkimą dėl dviejų valdžios ir privataus subjektų partnerystės projektų - „Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Kaune, Radvilėnų pl. 1, projektavimas, statyba ir paslaugų teikimas" (toliau - Kauno AVPK projektas) ir „Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato kartu su areštine Panevėžyje, Beržų g. 46, projektavimas, statyba ir paslaugų teikimas" (toliau - Panevėžio AVPK projektas), įgyvendinimo.

Pirkimas yra vykdomas skelbiamų derybų būdu ir jį sudaro dvi atskiros pirkimo dalys - I dalis apima Kauno AVPK projekto įgyvendinimą, o II dalis - „Panevėžio AVPK projekto įgyvendinimą.

2017 m. rugpjūčio 16 d. yra gautos kandidatų paraiškos dalyvauti pirkime:

1. Dėl I dalies paraiškas pateikė 6 kandidatai: UAB ,,Partnerystės projektai K", Pessina Construzioni S.P.A., UAB ,,Salvinta", UAB ,,Inservis", UAB ,,Kopaka", UAB ,,Merko statyba".
2. Dėl II dalies - 7 kandidatai: AB ,,Panevėžio statybos trestas", UAB ,,Partnerystės projektai P", Pessina Construzioni S.P.A., UAB ,,Salvinta", UAB ,,Inservis", UAB ,,Kopaka", UAB ,,Merko statyba".

Šiuo metu pirkimų komisija tikrina kandidatų kvalifikaciją. Iš kandidatų, kurių kvalifikacija atitiks minimalius kvalifikacijos reikalavimus, vadovaujantis pirkimo sąlygomis, pirkimų komisija atrinks ne daugiau kaip po 5 labiausiai kvalifikuotus kandidatus abiem pirkimo dalims, kurie bus pakviesti pateiki pasiūlymus bei dalyvauti derybose.

Visą informaciją apie Policijos departamento įgyvendinamus VPSP projektus galima rasti Policijos departamento svetainėje http://www.policija.lt/veikla/VPSPprojektai, o taip pat internetinėje svetainėje www.ppplietuva.lt.
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-17