Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Pagiringos moterys, dviratininkas ir teisės vairuoti neturintis alkoholio išvežiotojas (video)

2017-08-16

Savaitgalis ir po jo netrukus sekusi Žolinės šventė Šiaulių apskrities policijos pareigūnams tapo galvos skausmu. Per kelias dienas pareigūnai sulaikė 21 neblaivų vairuotoją. Beveik pusei (10 vairuotojų) nustatytas vidutinis arba sunkus girtumas, jiems bus taikoma baudžiamoji atsakomybė.

Šiandien pareigūnai Šiauliuose surengė trumpalaikę priemonę, norėdami patikrinti vairuotojų blaivumą po šventinės dienos. Pareigūnai automobilius stabdė prie įvažiavimo į Šiaulius, ties Aleksandrija, ir kelio atkarpoje tarp Aleksandrijos ir Ginkūnų.

Pareigūnams įkliuvo trys neblaivūs vairuotojai ir vienas dviratininkas. Nustatyti dar keli vairuotojai, kurių kraujyje alkoholio koncentracija neviršijo leistinos normos.

Kelios minutės po 7 valandos pareigūnai sustabdė mikroautobusą, kurio vairuotojas išvežioja alkoholį. 29-erių vyras atrodė nustebęs, kad alkoholio matuoklis parodė 0,47 promilės. Netrukus paaiškėjo, kad vairuotojas neturi teisės vairuoti. Ją prarado prieš dvejus metus, kai taip pat įkliuvo neblaivus. Visgi ankstesnis incidentas vairuotojui nesukliudė darbuotis vienoje įmonėje ir vežioti alkoholį. Jei ne šis patikrinimas, vyras rugsėjį būtų atgavęs vairuotojo pažymėjimą. Vairuotojui gresia transporto priemonės konfiskacija ir bauda nuo 850 iki 1500 eurų.

Policijai įkliuvo ir dvi moterys. Viena stebėjosi įpūtusi 0,69 promilės, kita - 0,77 promilės. Pastaroji į alkoholio matuoklį pūtė net kelis kartus, nes nepaisant policininkų paaiškinimų, tai darė neteisingai: tai pūtė per trumpai, tai per silpnai, tai pūsdama darė pertraukas. Kai matuoklis parodė girtumą, moteris pripažino vakar vartojusi alkoholio, bet piktinosi, kad pareigūnai ją gaišina, ir dėl šio netikėto reido jai esą teks vėluoti į darbą.

Neblaiviam dviratininkui nustatytas taip pat lengvas - 0,47 promilės girtumas. Dar vienam vairuotojui surašytas protokolas už tai, kad šis nesegėjo saugos diržo.

Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-16