Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Lietuvos policijos mokykloje prasidėjo būsimų kursantų atranka

2017-08-14

Lietuvos policijos mokykloje (toliau - LPM) šiandien prasidėjo būsimų kursantų atranka, kuri truks visą savaitę.

Tapti policijos pareigūnais pageidavo daugiau nei pusę tūkstančio jaunuolių, t.y. 530. Dalis jų neįveikė Centrinės medicinos ekspertų komisijos barjero, kiti - neatitiko nepriekaištingos reputacijos kriterijaus. Teisę dalyvauti atrankoje ir tapti policijos kursantu buvo suteikta šiek tiek daugiau nei 200 pretendentų.

Daugiausiai kandidatų šįmet yra iš Kauno apskrities - beveik 40, iš sostinės - 33. Iš Marijampolės apskrities beveik 30. Iš Alytaus, Klaipėdos ir Šiaulių apskričių atrankoje dalyvauja po 21-24 jaunuolius.

Policijos mokyklos vadovybė pastebi, jog pastaruosius kelerius metus į policijos gretas itin veržiasi dailiosios lyties atstovės. Šįmet šios tendencijos dar ryškesnės - atrankoje dalyvauja beveik 45 proc. merginų.

Be to, vis daugiau jaunuolių į policijos mokyklą stoja jau turėdami aukštąjį išsilavinimą, taip pat paragavę kario duonos.

Prieš prasidedant atrankai visus dalyvius pasveikino LPM viršininkas Algirdas Kaminskas. Jis linkėjo visiems jaudulį ir nerimą palikti už durų ir visas užduotis atlikti ramiai bei susikaupus.

„Sunkiausiai fizinių normatyvų dalis - 80 kg manekeno tempimo rungtis. Tempdami manekeną įsivaizduokite, jog gelbėjate iš ugnies artimą žmogų, taip užduotis bus taps jums lengvesne", - dalino patarimus viršininkas.

Atrankos metu bus vertinamas kandidatų bendras fizinis pasirengimas, loginio mąstymo, teksto suvokimo ir raštingumo gebėjimai, pretendento motyvacija ir gebėjimas argumentuotai pagrįsti priimtą sprendimą mokytis LPM ir tapti policijos pareigūnu.

Atrankos rezultatai bus skelbiami tik rugpjūčio 21 d., tik tuomet pretendentai sužinos, ar sėkmingai įveikė visus atrankos etapus. 

Lietuvos policijos mokyklos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-14