Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Byla pagreitinto proceso tvarka Teismą pasiekia šiandien

2017-08-09

Rugpjūčio 8 d. apie 1.30 val. Kaune, Savanorių pr., tarnybiniu automobiliu vežant sulaikytą dėl viešosios tvarkos pažeidimo Karmėlavoje, Oro uosto g., neblaivų (2,86 prom.) Izraelio pilietį (g. 1951 m.), pastarasis atsidarė automobilio galines dureles ir bandė pabėgti. Bandant jį sulaikyti, pastarasis, sugriebęs už dėklo, bandė atimti ginklą iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Kauno apskr. VPK) Kelių policijos valdybos Eismo įvykių registravimo skyriaus vyriausiojo patrulio, nuplėšė nuo tarnybinės liemenės radijo stotį, pasikėsino ja suduoti pareigūnui į veidą bei spyrė pareigūnui į koją. Panaudojus kovinių imtynių veiksmus ir spec. priemones - antrankius, vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dėl šio įvykio Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikalstamų veikų registravimo skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 str., dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, ir 187 str. 1 d., dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, kadangi Kauno apskr. VPK buvo padaryta daugiau nei 640 eurų žala dėl sugadinto turto.

Šiandien byla pagreitinto proceso tvarka perduodama nagrinėti Teismui. Vyrui gresia laisvės atėmimas iki trejų metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-09