Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Savaitgalį Palangoje ir Neringoje priemonių metu bausti alkoholį ir galimai narkotikus vartoję asmenys

2017-08-07

Savaitgalį Palangos ir Neringos policijos pareigūnai vykdė prevencines priemones pajūrio kurortuose dėl alkoholio vartojimo viešose vietose bei neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Palangos policijos pareigūnai kartu su Viešojo saugumo tarnyba ir policijos kinologais bei tarnybiniais šunimis penktadienio naktį tikrino Palangos vietas, kuriose dažniausiai renkamasi vartoti alkoholio ar narkotinių medžiagų. Pareigūnų ekipažai aplankė visas Palangos paplūdimių automobilių stovėjimo aikšteles, patikrino apleistus pastatus ir jų prieigas. Apie 23 val. greta apleisto pastato prie kadaise buvusių karuselių, aptikta grupelė alkoholį vartojusių neblaivių jaunuolių - kinologų šunims patikrinus ar jaunuolių krepšiuose nėra neleistinų medžiagų, pareigūnai surašė keturis protokolus dėl alkoholio vartojimo viešoje vietoje.  Tikrinant apleistas ir mažiau lankomas Palangos vietas, netoli bažnyčios, apleisto namo teritorijoje, policijos pareigūnai krūmynuose įrengtoje landynėje aptiko ir sulaikė 1989 m. gimusį, automobilių vagystėmis įtariamą ir policijos ieškomą vyrą - jis pristatytas į Palangos komisariatą. Apie 01:00 val. pareigūnai ir tarnybiniai šunys pajėgas perkėlė į pagrindinę Palangos gatvę. J. Basanavičiaus gatvėje taip pat tikrintas asmenų blaivumas, o kinologų šunys ieškojo draudžiamų medžiagų.

Neringoje savaitgalį taip pat vykdyta prevencinė priemonė siekiant užkardyti galimus neteisėto disponavimo narkotikais atvejus. Rugpjūčio 6 d. , apie 00:50 val. Nidos -Smiltynės plente pareigūnai sustabdė 36 m. vyrą turėjusį cigarečių pakelyje paslėptą pilką tabletę bei dar porą tablečių dalių, įtarus, jog tai narkotikai, vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Apie 02:00 val. miškelyje patikrinę 26 m. vaikiną, pareigūnai aptiko maišelį su žalsva augaline medžiaga, bei šalia vaikino, prie jo kojų mėtėsi dar su paketėliai su galimai haliucinogeniniais grybais - augmenijos turėtojas buvo sulaikytas. Netrukus tame pat miškelyje, netoli kelio Nida-Smiltynė, pareigūnai patikrino ir 25 m. jaunuolį, pastarasis taip pat su savimi turėjo paketėlį su augalinės kilmės medžiaga, todėl taip pat pabuvojo areštinėje. Apie 02:30 val.  miške, prie lauko staliuko pareigūnai pastebėjo tris jaunuolius ant stalo kortelėmis pasidariusius vadinamuosius „takelius" iš baltų miltelių, kurie kaip tik ruošėsi juos uostyti. Pastebėjęs pareigūnus vienas vaikinas miltelius ranka nubraukė, tačiau priėję pareigūnai greta prie stalo sėdėjusio 26 m. vaikino aptiko maišelį su baltos spalvos milteliais, o ir vaikino megztinis buvo nusėtas miltelių likučiais, tad jis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Prevencinės priemonės dėl galimo alkoholio vartojimo viešose vietose ir narkotinių medžiagų vartojimo bei disponavimo Klaipėdos apskrityje bus vykdomos ir netolimoje ateityje.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-07