Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Draudžiamų augalų puoselėtojui gresia iki 15 metų nelaisvės

2017-08-03

Liepos 31 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - apskr. VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, po kruopštaus ir sudėtingo tyrimo, rinkdami informaciją po kruopelytę ir analizuodami gautus duomenis, Prienų rajone sulaikė Marijampolės gyventoją V. P. gim. 1988 m., kuris nusikalstama veika, numatyta LR BK 260 str. 3 d.

Kruopštus pareigūnų darbas bei sumanumas buvo vaisingas - tyrimo metu nustatyta, kad V. P. augino kanapes. Kanapių auginimui jis pasirinkdavo žemės plotus sunkiai prieinamuose brūzgynuose, niekam kitam nepatikėjo jų priežiūros. Pats jas sodino, prižiūrėjo ir jau buvo pradėjęs pjauti „derlių", bet policijos pareigūnai buvo greitesni ir užkardino nelegalią vaikino veiką.

Maža to, V. P. savo namuose bei kitose naudojamose patalpose laikė narkotines medžiagas, priemones joms sverti ir pakuoti. Atliktų kratų metu rasta ir paimta labai dideli kiekiai narkotinių medžiagų, savadarbė įranga narkotinėms medžiagoms gaminti.

Dėl šio fakto Marijampolės apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 3 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu),  įtariamajam gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų. Teismo sprendimu V. P.  paskirta kardomoji priemonė - suėmimas 1 mėn.

Marijampolės apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-03