Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Nauji ginklai - dovana iš Europos policijos šaudymo čempionato grįžusiems nugalėtojams

2017-08-02

Šiandien, rugpjūčio 2-ąją, Policijos departamente viešėjo iš 16-ojo Europos policijos šaudymo čempionato, vykusio Kazanėje (Rusijos Federacija), sugrįžę Lietuvos policijos šaudymo komandos pareigūnai.

Po 6 metų įvykęs čempionatas mūsų šalies atstovams buvo ypač sėkmingas. Į Lietuvą Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras" pareigūnams Jekaterinai Ždanovai ir Rimvydui Spėčiui bei Tomui Simokaičiui iš Kauno apskrities policijos, pavyko parvežti net tris medalius - 1 aukso ir 2 sidabro. Tai pirmasis toks sėkmingas Lietuvos pasirodymas, kuomet Europos policijos šaudymo čempionate iškovota tiek apdovanojimų.

Kolegas priėmęs policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris kiekvieną sportininkų apdovanojo policijos pasižymėjimo ženklais bei pakvietė puodelio kavos. Besišnekučiuodami pasidalino įspūdžiais ir mintimis apie vykusį renginį, su kokio lygio sportininkais teko kovoti ir kokie ateities planai kolegų laukia ir juos domina.Pareigūnai, patyrę daug biurokratinių kliūčių siekdami nuvykti į tokio lygio čempionatą, ne pačiais geriausiais ir naujaisiais ginklais įveikę ne vieną Europos ir pasaulio čempioną, sulaukė juos nudžiuginusio policijos vadovybės pažado. „Už didžiules pastangas ir už Lietuvos policijos vardo garsinimą mažų mažiausiai ką galime padaryti, tai padovanoti Jums naujus ginklus, kad turėtumėte didesnes galimybes ir paskatas ateityje oriai konkuruoti su pasaulinio lygio sportininkais tarptautiniuose čempionatuose", - užtikrintai pažadėjo E. Šileris.

Medalininkų veiduose kaipmat atsirado džiugi šypsena tik išgirdus, kokia dovana jų laukia artimiausiu metu. Tikimės, kad tokia šypsena juos lydės į artimiausias varžybas, o nauji ginklai ir inventorius leis atskleisti dar geresnį rankos taiklumą ir akies žvitrumą.

Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-08-02