Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos apskrities policija aptarė pirmojo pusmečio veiklos rezultatus

2017-07-27

Šiandien Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate, dalyvaujant kitų teisėsaugos institucijų atstovams bei visų apskrities miestų ir rajonų policijos vadovams, padalinių viršininkams, aptarti pirmojo šių metų pusmečio policijos veiklos rezultatai.

Pasitarimą pradėjęs Klaipėdos apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas kvietė kolegas teisėsaugininkus išgvildenti darbo problemas ir rasti bei siūlyti kuo tinkamesnių jų sprendimo būdų.Pirmiausiai apžvelgta pusmečio nusikalstamumo statistika, aptarta, kaip Klaipėdos apskrities policijai sekėsi įgyvendinti išsikeltus uždavinius. Pasidžiaugta, kad pastaruosius penkerius metus mažėja Klaipėdos apskr. užregistruojamų nusikalstamų veikų, kad nepakito, lyginant su praėjusiais metais, ištirtų nusikaltimų procentas, nepadaugėjo sunkių ir labai sunkių nusikaltimų, mažėjo plėšimų ir vagysčių.

Tačiau itin rūpinamasi daugėjančiais smurto artimoje aplinkoje atvejais. Kalbėta apie nuolatinės smurto artimoje aplinkoje kontrolės būtinybę, apie išskirtinį dėmesį pasikartojančiam smurtui. Alfonsas Motuzas ir Prevencijos skyriaus viršininkė Rasa Bekėžienė minėjo, kad Lietuvos policijos generalinio komisaro ir Klaipėdos apskr. VPK viršininko įsakymais susisteminta ir įtvirtinta, kaip pareigūnai turi reaguoti į pranešimus apie smurtą artimoje aplinkoje. Klaipėdos apskrities policija yra gavusi 150 pagalbos mygtukų tokio smurto aukoms, 4 jau išduoti apskrities gyventojams.

Pasitarimo metu aptartos ir naujoji šiuo metu reorganizuojamo Klaipėdos miesto policijos komisariato struktūra, nuteistų asmenų konvojavimo problemos, kardomosios priemonės, intensyviosios priežiūros, kuomet naudojama apykojė, vykdymas bei policijos pareigūnų fizinio ir kovinio rengimo praktika.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-27