Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Policijos pareigūnai ir per pietų pertrauką akylumo nepraranda

2017-07-25

Liepos 12-osios vidurdienį Šiaulių apskrities policijos Raseinių komisariate dirbanti sutuoktinių pora, per savo pietų pertrauką pastebėjusi  automobilio vagyste  įtariamus asmenis, akimirksniu  nutraukė savo poilsį  ir  ėmėsi automobilio vagyste  įtariamų  asmenų sulaikymo.

Reagavimo skyriaus viršininkas A. Račas pro automobilio langą išvydo Raseinių miesto gatve kėblinančių neblaivių asmenų ketveriukę, tarp kurių atpažino su policijos pareigūnais nuolat ir ne itin malonių reikalų vis turinčią sutuoktinių porą.  Kartu važiavusi jo žmona, Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja, Renata Račienė, išgirdusi sutuoktinio pastebėjimą, kad  įstatymui pagarbos nerodanti sutuoktinių porelė  šlitinėja gatve, šūktelėjo sustoti, mat prieš pietus ką tik buvo susipažinusi su informacija, kad naktį Raseinių r., Butkiškės k.,  iš prie fermų esančios aikštelės buvo pavogtas  automobilis FORD MONDEO.  Pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl jo vagystės, transporto priemonė buvo rasta  palikta ant kelio Raseinių r., Ariogalos sen.  Automobilio savininkė  įtariamuoju buvo nurodžiusi sutuoktinių pareigūnų gatvėje išvystą 47 metų vyrą.  Pareigūnai nedelsdami į pagalbą pakvietė  kolegoms ekipažą ir visa neblaivi ketveriukė  buvo sulaikyta. Dviem jų už girto pasirodymą viešojoje vietoje buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai, o 47 vyras ir jo 27 metų žmona uždaryti į areštinę. Pastarieji taip pat buvo neblaivūs. Moteriai nustatytas 1,82 prom. girtumas, jos sutuoktinis įpūtė 2,61 prom.

Sulaikytieji prisipažino pagrobę  automobilį, nes tai padaryti nebuvo sunku, kadangi jis buvo paliktas nerakintas su užvedimo rakteliais salone. Kartu jie prigriebė ir automobilio savininkei priklausantį  motorinį pjūklą. Jį sutuoktiniai  jau buvo spėję  parduoti vienam Raseinių miesto gyventojui. Daiktą įsigijęs vyras  geranoriškai jį grąžino.

Įdomus sutapimas - vagyste įtariamą sutuoktinių porą padėjo sulaikyti policijos pareigūnų sutuoktinių pora.

Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-25