Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Telšiškė dėkoja Plungės pareigūnams

2017-07-21

Klaipėdos apskrities policijos viršininkas gavo telšiškės, ponios Irenos Daubarienės padėką Plungės rajono policijos komisariato pareigūnams.

„Rašau Jums su didžiausia pagarba ir padėka, norėdama nuoširdžiausiai padėkoti už labai geranorišką, supratingą, humanišką Plungės policijos pareigūnų Raimondo Aponkaus ir Gedimino Tarvydo poelgį. Vakar su senyvais tėvais ir 5-erių dukryte svarbiais asmeniniais reikalais teko iš Telšių, kur gyvename, vykti kelionėn pro Plungę Rietavo link. Kadangi nuvykdami pervažiavom ilgą remontuojamo kelio ruožą, grįždami apie 18 val. pasukome per Plungę, kur pačiam miesto centre, sankryžoj ir dar įkalnėj netikėtai sugedo mašina. Situacija buvo išties nepavydėtina: kelianti įtampą ir net sudaranti avarinę situaciją, tačiau netrukus pasirodę du policijos pareigūnai ramiai problemą išsprendė: patraukė iš eismo spūsties mašiną ir paaiškino, kad sudėtinga (esant sankabos gedimui), tačiau vykti namų link įmanoma. Patys pasiūlė palydėti iki išvažiavimo iš Plungės. Man nepasisekus išsikviesti Lietuvos draudimo, kuriame apdrausta mašina su technine pagalba kelyje, įvertinę, kad esant tokiam gedimui vairuoti reikia stiprios fizinės jėgos, nepaliko kely ir parlydėjo iki Telšių pradžios, kur jau situacija ir pagalbos galimybė daug paprastesnė. 

Suprantu, kad paprastai plačiau sklinda tik prastos žinios, tačiau šiuo atveju kaip tik norisi dėkoti ir dalintis šios geranoriškos ir labai svarbios pagalbos iniciatyva, nes nieko nėra nuostabiau, kaip sulaukti adekvačios pagalbos tuomet, kai ji labiausiai reikalinga ir būtina čia ir dabar, kol neįvyko eismo įvykis ir apskritai nieko baisaus dar neįvykę.

Pati dirbdama vadovaujantį darbą puikiai suprantu, kad tokie poelgiai - ne tik pavienių darbuotojų, bet ir visos komandos įdirbis, todėl su didžiule pagarba ir begaliniu dėkingumu darsyk DĖKOJU JUMS UŽ PLUNGĖS POLICIJOS PAREIGŪNŲ RAIMONDO APONKAUS IR GEDIMINO TARVYDO  ATSAKINGĄ IR NUOŠIRDŲ DARBĄ.

Kartu nuoširdžiausia padėka ir nuo kartu vykusių tėvų, o dukrytei policijos pareigūnai tapo tikri herojai", - rašo padėkos autorė.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-21