Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdoje baigti penki tyrimai dėl narkotikų platinimo kurortuose (video)

2017-07-20

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė penkis ikiteisminis tyrimus dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo.

Ikiteisminiai tyrimai pradėti užkardant neteisėtą narkotikų apyvartą kurortinėse Klaipėdos apskrities vietovėse 2016 metų vasaros sezono metu.

Išaiškinta 14 nusikalstamų veikų. Baudžiamojon atsakomybėn patraukta dešimt asmenų. Kaltinimai dėl kvaišalų platinimo pareikšti šešiems iš jų. Likę keturi kaltinami neteisėtai disponavę narkotikais be tikslo juos platinti.

Kaltinamieji yra 20-34 metų, aštuoni - kretingiškiai, po vieną iš Palangos ir Panevėžio miestų.

Kratų metu rasta kanapių, kokaino ir daugiau nei 100 „ekstazi" tablečių. Dalis tablečių su psichotropine medžiaga rasta vieno uostamiesčio restorano patalpose. Įtariama, kad narkotikai buvo platinami Klaipėdoje, Palangoje bei Kretingoje.

Šešių asmenų atžvilgiu jau paskelbti teismo nuosprendžiai. Vienam paskirtos auklėjimo poveikio priemonės, dviem - laisvės apribojimas, trys nuteisti laisvės atėmimo bausmėmis, atidedant bausmių vykdymą.

LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Klaipėdos apskrities VPK struktūriniai padaliniai aktyviai tęs neteisėtos narkotikų apyvartos užkardymo ir tyrimo veiksmus kurortinėse apskrities vietovėse, ypač Pajūryje vykstančių masinių renginių metu.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-20