Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Pareigūnų budrumas ir pareigingumas padėjo sulaikyti plėšikus

2017-07-19

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnai, koordinuojantys mieste dirbančių policijos pajėgų darbą, sugebėjo ir patys sulaikyti plėšimu įtariamų jaunuolių grupę.
 
Vėlyvą liepos 18-osios vakarą, 23.20 val. Vilniuje, prie Kedrų g. 4-ojo pastato, trys  vaikinai užpuolė 1997 m. gimusį G. B., pargriovė jį ant žemės, sumušė ir atėmė striukę su kišenėje buvusiu mobiliojo ryšio telefonu, mokėjimo kortelę, ausines. Vien tik turtinė žala siekia 400 eurų.

Sumuštas ir apiplėštas vaikinas atėjo į naktį dirbančią parduotuvę ir paskambino BPC telefonu 112 nurodydamas, kad plėšikai pasišalino lik Birželio 23-iosios gatvės. Šioje gatvėje yra ir Vilniaus apskrities policijos įstaigos centrinė buveinė. Apie 23.20 val. į ją po atliktos tarnybinės užduoties automobiliu grįžo Operatyvaus valdymo skyriaus vyr. specialistas Marius Zinkevičius, netrukus į pagalbą pasitelkęs darbo vietoje buvusį vyresn. specialistą Renaldą Kunigauską. Suprasdami, kad netoliese gali būti plėšime dalyvavę jaunuoliai, pareigūnai policijos skiriamaisiais ženklais nepažymėtu automobiliu apvažiavo Kauno, Naugarduko gatves.  Įsukę į Naugarduko 47-ojo namo kiema, apie 0.30 val., budrūs pareigūnai pastebėjo kiemais einančius 3 vaikinus ir merginą, kurių išvaizda atitiko įtariamųjų požymius. 1999 m. gimę vaikinai ir 2000 m. gimusi mergina sulaikomi nesipriešino, buvo perduoti Patrulių rinktinės ekipažams ir pristatyti į miesto antrajį policijos komisariatą. Policijos tyrimas tęsiamas.

Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-19