Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Pareigūnai ir po darbo valandų negalėjo palikti nelaimės kelyje

2017-07-18

Pakeliui namo po tarnybos du Šiaulių apskrities pareigūnai ankstų šeštadienio rytą Šiauliuose sulaikė neblaivų vairuotoją ir galbūt taip nuo nelaimės apsaugojo kitus eismo dalyvius.

Šiaulių apskrities policijos patruliai Gediminas Budraitis ir Andrius Butkus penktadienio vakarą ir šeštadienio naktį užtikrindami viešąją tvarką dirbo Žagarėje vykusiame festivalyje. Apie 5 val. ryto, po tarnybos, vyrai grįžo į Šiaulius ir sėdę į savo automobilį išvažiavo namo.

Pramonės gatvėje patruliai pastebėjo įtartiną „Audi A6" automobilį, kuris manevravo po visą kelią. „Bandėm važiuoti greta ir pasižiūrėti, kas vairuoja, bet „Audi" vos į mus neatsitrenkė. Pamatėme, kad vairuotojas akivaizdžiai neblaivus. Aš jau buvau persirengęs civiliais rūbais, kolega dar su uniforma. Vairuotojui gestais parodžiau, kad sustotų, tačiau šis pamatęs, kad vienas iš mūsų pareigūnas - padidino greitį" - prisimena Andrius Butkus.

Pareigūnai toliau važiavo iš paskos „Audi", kuri netrukus įsuko į Piktmiškio gatvę. „Automobilis, kurį sekėme, šiek tiek pristabdė ir tuomet mes turėjome progą užblokuoti jam kelią. Paaiškėjo, kad ekipažas pilnas neblaivių, gana agresyviai nusiteikusių, keleivių. Priėjęs prie vairuotojo pajutau stiprų alkoholio kvapą. Su kolega parodėme pažymėjimus, prisistatėme. Taip pat išsikvietėm tuo metu mieste dirbančius kolegas" - sakė Gediminas Budraitis.

Atvykęs patrulių ekipažas 24 metų vairuotojui nustatė 1,50 promilės girtumą. Dar du asmenys sulaikyti dėl chuliganizmo - keikėsi ir įžeidinėjo pareigūnus.

Nors po tarnybos važiuodami namo pareigūnai ir buvo labai pavargę, sako, negalėję palikti nelaimės kelyje. „Tokie vairuotojai negalvoja nei apie save, nei apie aplinkinius. Baisiausia, kad jie gali sužaloti kitus eismo dalyvius", sako G. Budraitis.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Vincas Urbonavičius džiaugiasi, kad patruliai gina, saugo įr padeda visas 24 val. per parą.

Tai ne pirmas atvejis, kai Šiaulių apskrities pareigūnai ne darbo metu sulaiko pažeidėjus. Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnas taip pat po darbo valandų sulaikė neblaivų vairuotoją (visa istorija čia).

Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-18