Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Policijos mokyklos kursantai laiko baigiamuosius egzaminus

2017-07-18

Dauguma šalies studentų šiuo metu atostogauja, tačiau Lietuvos policijos mokyklos (toliau - LPM) kursantams ši savaitė pati svarbiausia jų mokymosi procese. Antradienį nuo ankstyvo ryto jiems  prasidėjo asmens įgytų kompetencijų vertinimas. Tik įveikę šį barjerą jaunuoliai įgis policijos pareigūno kvalifikaciją ir jau vasaros pabaigoje galės įsilieti į pareigūnų gretas.

Baigiamąjį egzaminą laiko 103 kursantai. Vieni jų neslėpė, jog labai jaudinasi, o kiti priešingai - buvo užtikrinti, jog užduotis įveiks nesunkiai.

LPM pedagogai kursantams prieš egzaminą linkėjo susikaupti, neskubėti, atidžiai perskaityti užduotis, o visą jaudulį ir nerimą palikti už durų.

LPM kursantų asmens įgytų kompetencijų vertinimą sudaro dvi dalys: teorinės dalies (žinių) vertinimo testas bei praktinės dalies (gebėjimų) vertinimo užduotys.

Teorinės dalies vertinimo testą sudaro 100 klausimų apie šias Policininko modulinės profesinio mokymo programoje numatytų profesinės veiklos sričių kompetencijas, kurios reikalingos pirminės grandies policijos pareigūno veiklos sritims užtikrinti: viešosios tvarkos užtikrinimui, saugaus eismo priežiūrai, konvojavimui, darbui policijos operatyvaus valdymo padalinyje ir areštinėje, ugdymą.

Egzamino praktinę dalį kursantai galės rašyti tik tada, jeigu gaus teigiamą įvertinimą iš teorinės dalies. Ar visiems kursantams pavyks įveikti paskutinį mokymosi etapą, paaiškės tik šios savaitės pabaigoje.

Lietuvos policijos mokyklos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-18