Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Per taborą važiuojančiame miesto transporte – griežtesnė policijos kontrolė

2017-07-14

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrasis policijos komisariatas dažnai gauna gyventojų skundų dėl visuomeniniu transportu važiuojančių apsvaigusių, narkotines medžiagas vartojančių asmenų, nepagarbiai, įžeidžiančiai besielgiančių su kitais keleiviais ir sukeliančių konfliktus. Atsižvelgdami į tai, Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai kartu su SĮ „Susisiekimo paslaugos" darbuotojais liepos 11 d. Eišiškių plente vėl organizavo bendrą kontrolės priemonę.

Per 2 valandas buvo sulaikytas 31 asmuo, važiavęs visuomeniniu transportu be bilieto, 7 - apsvaigę nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, vienas važiavusių nevykdė teisėtų policijos reikalavimų, dar 1 keleivis aktyviais veiksmais pasipriešino policijos pareigūnams. Visiems pažeidėjams buvo surašyti administracinių nusižengimų protokolai. Dauguma nuo narkotikų apsvaigusių buvo agresyviai nusiteikę išvydę keleivių kontrolę, tačiau, pamatę policijos pareigūnus, tuojau nusiramindavo. Viena mergina, kuriai buvo surašytas protokolas dėl narkotinių medžiagų vartojimo be gydytojo paskyrimo, buvo nėščia. Ji pati pripažino, kad jau senai vartoja narkotines medžiagas, nors žino, kad tai labai kenkia vaikui, tačiau pasiūlius medicinos pagalbą jos kategoriškai atsisakė.

Policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti visuomeniniu transportu važiuojančių asmenų saugumą, ir toliau organizuos reidus kartu su SĮ „Susisiekimo paslaugos" darbuotojais.

Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-14