Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kelmės pareigūnai nelegaliame „bunkeryje“ užkardė alkoholio gamybą, rado šautuvus ir tinklus

2017-07-13

Vos prieš dvi savaites demaskavę nelegalaus alkoholio distiliato prekybos tašką Kelmės r., Skogalio k., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai ir toliau aktyviai tęsia kovą su šešėline rinka. Liepos 12-osios rytą, vykdomi ikiteisminio tyrimo pagal LR BK 201 str. veiksmai, pareigūnus atvedė į Šiaulių r., Kurtuvėnų regioninio parko teritorijoje pamiškėje įsikūrusį vienkiemį. Sodyboje aptikta ne tik stipraus alkoholio gamybos vieta, bet ir kitų, neteisėtai laikomų daiktų.

Pareigūnams atvykus į 52 metų vyro sodybą, joje įkurdintas neteisėtas fabrikėlis rastas ne iškart. Tik nuodugniai patikrinus visą teritoriją, pakraštyje, tarp medžių pastebėta žemėje įrengta slėptuvė. Nusileidus žemyn, policijos pareigūnai čia rado sumontuotą įrangą nelegaliam alkoholio distiliatui gaminti, taip pat daugiau nei toną brogos ir 37 litrus jau pagaminto neteisėto alkoholio.

Tęsdami paieškos veiksmus, pareigūnai Šiaulių rajono gyventojo sodyboje aptiko ir daugiau neleistinų daiktų: 18 neteisėtai laikomų žvejybinių tinklų, tris bučius. Sodybos pastogėje taip pat rasta  grūdų sėjamoji, kurioje buvo paslėptas mažo kalibro šaunamasis ginklas su garso ribotuvu, optiniu taikikliu, prožektoriumi bei 49 šoviniais. Tačiau šiuo ginklu neapsiribota. Du kartus dėl disponavimo neteisėtais ginklais teisto, laisvės atėmimo bausmę už tai jau atlikusio asmens ūkiniame pastate aptiktas ir orinis šautuvas, kuris, kaip įtariama, perdirbtas sukeliant jo šaunamąją galią. Be šaunamųjų ginklų, sodybos teritorijoje rasta ir 13 šovinių, graižtviniams šautuvams.

Po pareigūnų apsilankymo sodyboje, šeimininkui krito atsakomybė ne tik už neteisėto alkoholio distiliato gamybą, bet ir nelegalų disponavimą šaunamaisiais ginklais (LR BK 253 str.). Be viso to, Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojai įtariamajam surašė administracinio nusižengimo protokolą už neteisėtus žvejybinius tinklus bei gamtos taršą.

Kartu su sodybos šeimininku sulaikytas ir 36 metų Šiaulių rajono gyventojas, kaip įtariama, padėjęs gaminti nelegalų alkoholio distiliatą.

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-13