Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Modernus policijos „Audi A6“ riedėjo Telšių keliais – suteikta galimybė pamatyti iš arti

2017-07-12

Trečiadienį Telšiuose lankėsi moderniausias Lietuvos Kelių policijos tarnybos (LKPT) nežymėtas automobilis „Audi A6". Itin išmania ir pažangia tarnybiniame automobilyje sumontuota įranga pažeidėjai visoje Lietuvoje fiksuojami nuo pavasario pradžios. Tad šis policijos automobilis - Žemaitijoje ne svečias. Vietiniai eismo dalyviai jį jau atpažįsta, o dažnas sutikęs kelyje sulėtina greitį ar palydi žvilgsniu.

Šį kartą į Žemaitijos sostinę atvykęs LKPT pareigūnų ekipažas ne tik fiksavo greičio viršijimo atvejus ir kitus pažeidimus, bet ir suteikė galimybę į automobilį žvilgtelėti iš arčiau. „Nežymėtame automobilyje įmontuota įranga fiksuoja tiek atvažiuojančių, tiek nuvažiuojančių automobilių važiavimo greitį, skenuoja valstybinius numerius, kurių pagalba identifikuojama, ar automobilis draustas, ar jam atlikta techninė apžiūra, ar praeityje šios transporto priemonės nevairavo neblaivus asmuo", - apie „Audi A6" galimybes pasakojo ją pristatęs LKPT specialiosios paskirties skyriaus vyresnysis specialistas Alius Rėkus.

Telšių miesto gatvėmis patruliavęs ir savo galimybes demonstravęs „Audi A6" netruko sutikti pažeidėjų. Dalyvaujant eisme, vienas po kito buvo fiksuojamas greitį viršijęs automobilis, o duomenys apie jį su pažeidimą patvirtinančia nuotrauka internetiniu ryšiu iškart pasiekė administracinio nusižengimo protokolą rašysiančius pareigūnus. Tačiau, kaip pabrėžė automobilio vairą savo rankose laikantys LKPT pareigūnai, pagrindinis modernios „Audi A6" tikslas - įpareigoti vairuotojus būti budriais, neviršyti leistino važiavimo greičio, nepažeidinėti kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Popietę praleidę Telšiuose ir nepraslydę pro daugelio vairuotojų akis, policijos pareigūnai pažadėjo dar ne kartą čia sugrįžti.

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-13