Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Vogtas automobilis grąžintas, vagišius laukia teismo

2017-07-11

Vilkaviškio rajono laikraštyje „Santaka" išspausdinta p. Leonardos Dovidaitienės padėka Vilkaviškio r. PK pareigūnams: „Norėčiau padėkoti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams Sauliui Zarankai ir Povilui Mailai  už nuoširdų ir operatyvų darbą. Sekmadienio rytą aš dar ramiai miegojau, kai į mano buto duris pasibeldė policija. Tik iš pareigūnų sužinojau, kad naktį nuo kiemo buvo pavogtas mano automobilis „VW Golf". Įdomiausia tai, kad aš dar nebuvau spėjusi jo pasigesti, o vagis jau buvo sulaikytas, pavogtas automobilis sugrąžintas. Noriu palinkėti šiems šauniems pareigūnams sėkmės darbe, ištvermės ir stiprios sveikatos".

Pasidomėjome šia istorija. Birželio pabaigoje, vėlų sekmadienio vakarą (apie 22.37 val.) kelyje Kybartai - Vištytis nestojo pareigūnų stabdomas "VW Golf", kurio vairuotojas, išlipęs iš minėto automobilio, pradėjo bėgti. Netrukus daugiabučiame name, esančiame Vilkaviškio r. sav. Kybartų sen. Kybeikių k., pareigūnai rado policijai gerai žinomą Kybartų gyventoją (g. 2001 m.), kuriam nustatytas girtumas (1,16 prom. alkoholio), jis sulaikytas. Kaip vėliau paaiškėjo, minėtas Kybartų gyventojai L. Dovidaitienei priklausantis automobilis buvo pavogtas (užkuriant laidais) iš daugiabučio namo kiemo. Automobilis moteriai grąžintas, o vaikinui pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Byla į teismą perduota pagreitinto proceso tvarka. Už šio nusikaltimo įvykdymą gresia laisvės atėmimas iki 5-erių metų.

Marijampolės apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-11