Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Praėjusį savaitgalį – sustiprintas kelių policijos dėmesys Žemaitijos kraštui

2017-07-10

Atsižvelgiant į eismo saugumo situaciją šalyje, kelių policijos pareigūnai didelį dėmesį praėjusį savaitgalį, liepos 7-9 dienomis, skyrė Žemaitijos kraštui ir jo renginiams.

Patruliuojančios policijos pajėgos iš Lietuvos kelių policijos tarnybos, Klaipėdos ir Telšių kelių policijos intensyviai tikrino eismo dalyvių, ypač vairuotojų, elgesį keliuose. Patruliuodami regiono keliuose viešai ir neviešai policijos skiriamaisiais ženklais pažymėtais ir nežymėtais automobiliais su specialia įranga, taip pat motociklais ir kartu vykdydami eismo priežiūrą masinių susibūrimų vietose, pareigūnai nustatė nemažai pažeidimų.Per 3 dienas buvo išaiškinti 129 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, bei patikrinta apie 1 000 transporto priemonių. Apie 100 vairuotojų viršijo leistiną greitį, 13 vairuotojų ir 1 dviratininkas buvo neblaivūs, 4 vairavo neturėdami teisės valdyti transporto priemonės. Išaiškintos 4 transporto priemonės su papildomai užtamsintais priekiniais šoniniais stiklais, 3 - eksploatuotos be privalomosios techninės apžiūros, 2 - be privalomojo civilinės atsakomybės draudimo. Vienas vairuotojas nepakluso uniformuoto policijos pareigūno teisėtam reikalavimui sustabdyti transporto priemonę (vairavo neįgijęs teisės vairuoti).

Net 27 vairuotojai buvo vartoję alkoholinių gėrimų, tačiau alkoholio kiekis neviršijo leistinos normos.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad vasaros metu stinga eismo dalyvių atidumo, dėmesingumo ir sąmoningumo, o tai neretai tampa skaudžių eismo įvykių su tragiškais padariniais priežastimi. Prašome visų eismo dalyvių laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, nevartoti alkoholio prie vairo, neleisti vairuoti apsvaigusiems asmenims, neviršyti leistino greičio, eisme dalyvauti dėmesingai ir saugiai. Savo ruožtu kelių policijos pareigūnai visą vasarą pasirinktinai tikrins atskirus regionus ir ateityje.

Vaizdo medžiaga

Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-10