Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Žaibiška vagystė baigėsi žaibišku sulaikymu

2017-07-07

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - apskr. VPK) Vilkaviškio r. PK pareigūnai 2017-07-05 apie 16.30 val. gavo pranešimą, kad iš Vilkaviškyje esančios juvelyrinių prekių parduotuvės pavogta auksinė grandinė, kurios vertė -  2170 eurų.

Pirminiais duomenimis, į parduotuvę buvo užėję du vyrai, kurie domėjosi aukso dirbiniais, o kai jie išėjo, į parduotuvę atėjo mergina, kuri susidomėjo masyvia auksine grandinėle. Pardavėjai ją laikant rankose, mergina ją apžiūrinėjo, po to, pirminiais duomenimis, griebė ir išbėgo iš parduotuvės.

Darbuotojai pastebėjo, kad ji įsėdo į automobilį ir nuvažiavo. Iš karto buvo pranešta policijai, ir Vilkaviškyje dirbantis ekipažas su Reagavimo skyriaus pareigūnais vyriausiaisiais patruliais Šarūnu Mačaičiu ir Vidu Povilaičiu intuityviai nuvažiavo Pilviškių link. Netoli Pilviškių esančioje degalinėje pareigūnai pastebėjo įtartiną automobilį bei bandymą degalinės teritorijoje kažką paslėpti (kaip paaiškėjo - auksinę grandinėlę). Po 10 minučių, t. y. 16.40 val., įtariamieji profesionalių pareigūnų jau buvo sulaikyti. Paaiškėjo, kad tai Kauno m. ir Kauno rajono gyventojai - devyniolikmetė mergina ir du vyrai (32 ir 41 metų), visi trys teisėsaugai žinomi. Tyrimas pradėtas pagal BK 178 str. 2 d.

Pagreitinto proceso tvarka byla bus perduota teismui. Už šio nusikaltimo įvykdymą gresia laisvės atėmimas iki 5-erių metų.

Marijampolės apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-07