Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Keturkojis pareigūnas Šakas netruko surasti apsivogusį jauną vyrą

2017-07-03

Vakar, liepos 2-ąją, patruliuodami Kauno mieste, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Kauno apskr. VPK) Patrulių rinktinės vyriausieji patruliai apie 5.30 val. sulaukė Kauno apskr. VPK budėtojo pranešimo, jog Kaune, Vytauto g., galimai apvogtas namas.

Nieko nelaukę pareigūnai nuvyko minėtu adresu, kur juos pasitiko namo šeimininkė, papasakojusi, jog sugrįžusi namo rado ne tik atrakintas duris, bet ir nepažįstamą asmenį juose, kuris skubiai pasišalino. Moteris apibūdino, kaip nepažįstamasis atrodė, tad pareigūnai kartu su keturkoju kolega Šaku netrukus pradėjo paiešką netoliese esančiose vietovėse. Pėdsakais sekęs keturkojis pareigūnas nuvedė į netoliese esantį miškelį, juo vedė dar apie 500 metrų kol galiausiai Dovinės g. pradėjo stipriau tempti prie vieno iš namų. Nenustygdamas vietoje keturkojis pareigūnus nuvedė prie komposto dėžės, už kurios pasislėpęs gulėjo vyras, atitikęs moters nurodytus požymius. Netoliese buvo rasti ir galimai iš namo pavogti daiktai. Vyras (gim. 1993 m.) buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Keturkojui pareigūnui Šakui tai jau ne pirma sulaikymo operacija. 3 metų belgų aviganių veislės keturkojis pagalbai policijos pareigūnams buvo ruošiamas nuo 4 mėnesių. Iš pradžių jis buvo pasitelkiamas pėdsekystei, žmogaus ir daiktų paieškai, sulaikymams, o nuo šių metų kovo mėnesio Šakas pasitelkiamas ir narkotikų paieškai.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariate dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str., dėl vagystės. Už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-03