Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Baigėsi jaunimo stovykla „Kursantas savaitei“

2017-07-03
Penktadienį baigėsi visą savaitę Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) vykusi jaunimo stovykla „Kursantas savaitei“. Visi 22 stovyklos dalyviai sėkmingai įveikė visas paruoštas užduotis, atlaikė didelį krūvį, todėl kiekvienam iš jų buvo įteikti stovyklos baigimo pažymėjimai.

Stovyklos baigimo pažymėjimus įteikęs stovyklos vadovas Mindaugas Bilius džiaugėsi, kad mokiniai visą savaitę buvo labai aktyvūs, žingeidūs, stengėsi sužinoti ir išmokti kuo daugiau.

„Mums kaip vadovams ir dėstytojams buvo labai lengva su jumis dirbti, nes jūsų niekas nevertė čia atvykti, o priešingai – atvažiavote, nes to norėjote visa širdimi. Linkiu jums ir ateityje kryptingai siekti savo tikslų, galbūt kai kurių iš jūsų kelias atves jus vėl į policijos mokyklą, nes sieksite tapti policijos pareigūnais“, – kalbėjo M. Bilius.

Dalyviai  vienbalsiai patvirtino, kad ši savaitė, kurią jie praleido mokykloje, įsimins visam gyvenimui. Dėkojo visiems dėstytojams, kurie juos mokė policijos pareigūno darbo subtilybių, organizavo jiems sporto varžybas, kitas linksmas pramogas. Pasiteiravus stovyklautojų, kas iš visos savaitės intensyvios programos jiems labiausiai patiko, vienbalsiai tvirtino, kad praktiniai užsiėmimai: profesinės veiklos taktika, ginklai ir šaudyba, fizinio rengimo ir savigynos mokymai, naktinis žygis. Taip pat išskyrė mokymus korupcijos prevencijos meta, atvirą ir gyvą diskusiją apie gatvės teisę, pažintį su kinologų veikla.

Be to, paaiškėjo, kad net 4 stovyklos dalyviai jau šią vasarą dalyvaus atrankoje ir bandys įstoti į LPM bei tapti kursantais. Stovyklos vadovas palinkėjo jiems didžiausios sėkmės.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lietuvos policijos mokyklos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-07-03