Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Lietuvos policija padės Turkijos žandarmerijai stiprinti kovos su smurtu artimoje aplinkoje gebėjimus

2017-06-28
Turkijos Respublikos Europos Sąjungos reikalų ministerija pranešė, kad Lietuvos pateiktas pasiūlymas įgyvendinti ES Dvynių programos projektą Turkijoje, skirtą didinti Žandarmerijos centrinės vadovybės pagalbos moterims ir vaikams padalinių organizacinių gebėjimus suteikiant patikimą ir efektyvią pagalbą moterims ir jų vaikams, nukentėjusiems nuo smurto, taip pat kovojant su nepilnamečių nusikalstamumu.

Projektas „Žandarmerijos centrinės vadovybės pagalbos moterims ir vaikams padalinių organizacinių gebėjimų didinimas" truks 24 mėnesius, kurių metu Lietuvos ir kitų ES šalių ekspertai perduos savo patirtį Turkijos žandarmerijos kolegoms.

Šį jau antrąjį Lietuvos ES Dvynių projektą Turkijoje įgyvendins Lietuvos policija kartu su kitais nacionaliniais partneriais - Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba, Teisės institutu ir Centrine projektų valdymo agentūra. Papildomai bus pasitelkiami ekspertai iš Latvijos, Estijos ir Slovėnijos.

Planuojama, kad bendradarbiaujant su Turkijos žandarmerija, bus parengta institucinė pagalbos pažeidžiamoms visuomenės grupėms ir viešųjų ryšių strategija, sukurtos mokymų programos ir suorganizuotos mokymų veiklos įvairių lygių žandarmerijos tarnybos darbuotojams visuose Turkijos regionuose. Projekto įgyvendinimo metu taip pat bus parengta viešinimo medžiaga ir padidintas tiek teisėsaugos pareigūnų, tiek visuomenės suvokimas apie smurto artimoje aplinkoje problematiką, moterų ir vaikų teises bei saugumo didinimo poreikį. Papildomai Lietuvos policija suteiks paramą ir konsultuos Turkijos kolegas kovos su modernia vergija, kuri yra betarpiškai susijusi su smurto artimoje aplinkoje ir nelegalios migracijos pasekmėmis, klausimais.

Projekto veiklas koordinuos Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos. Projektui vadovaus policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris.

Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-28