Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Baigiamoji konferencija „Praktiniai kovos su tarptautiniu nusikalstamumu aspektai. Kova su prekių klastojimu“

2017-06-28
Lietuvos policija, įgyvendindama Europos Sąjungos (toliau - ES) Rytų partnerystės policijos bendradarbiavimo programos Euroeast projekto II komponentą, š. m. birželio 27-28 d. Vilniuje, ES Rytų partnerystės šalių teisėsaugos institucijų atstovams organizuoja baigiamąją konferenciją tema „Praktiniai kovos su tarptautiniu nusikalstamumu aspektai. Kova su prekių klastojimu".

Baigiamojo renginio metu Gruzijos, Ukrainos, Moldovos, Armėnijos, Azerbaidžiano bei Baltarusijos teisėsaugos institucijų ekspertai apžvelgė teisės aktus, reglamentuojančius intelektinės nuosavybės apsaugą Rytų partnerystės atstovų šalyse, pristatė kovos su prekių klastojimu praktinius aspektus bei problematiką, prevencinių priemonių taikymo ir jų įgyvendinimo mechanizmus, supažindino su nacionalinių teisėsaugos institucijų, atsakingų už šią sritį, veikla.

Interaktyvių diskusijų metu dalyviai, kartu su Lietuvos policijos ekspertais, aptarė kaip galima būtų pritaikyti ES valstybių gerąją praktiką ir patirtį tobulinant Projekto partnerių nacionalines teisėkūros priemones kovos su prekių klastojimų srityje. Taip pat, baigiamosios konferencijos metu dalyviams buvo pristatyti Europolo 2017 m. identifikuoti prioritetai kovai su sunkiu ir organizuotu nusikalstamumu.

Europos Komisijos finansuojama ES Rytų partnerystės policijos bendradarbiavimo programa, kurioje Lietuvos policija dalyvauja kaip partneris, yra skirta ES Rytų partnerystės šalių pareigūnų kvalifikacijos tobulinimui bei gebėjimų stiprinimui.

Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-28