Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Varėnos rajone 37-erių metų vyrą sumušė ir vežė automobilio bagažinėje

2017-06-27

Birželio 26 d. apie 19 val. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad moteris eidama gatve sutiko sumuštą pažįstamą vyrą, kuriam reikia pagalbos.

19 val. 5 min. pagal gautą pranešimą išsiųstos policijos pajėgos. Atvykusiems pareigūnams 37-erių metų vyras paaiškino, kad tą pačią dieną apie 17 val. 30 min. Varėnos r., netoli Pirčiupių k., iš šalia jo sustojusio automobilio „Audi 80" išlipo du iš matymo pažįstami jaunuoliai, kurie jį sumušė ir įkišę į automobilio bagažinę, apie valandą vežiojo. Varėnos r., Dargužių k., prie Merkio upės, minėti jaunuoliai vėl vyrą mušė, įstūmė į upę, o vėliau nuvežę į mišką, esantį netoli Dargužių k., paleido. Tarp nukentėjusio vyro ir vieno iš užpuolikų prieš kurį laiką buvo kilęs konfliktas.

Pareigūnams pavyko sulaikyti įtariamuosius. Varėnos r., Dargužių k., šalikelėje buvo rastas pilktas „Audi 80", kurį buvo nurodęs nukentėjusysis, o visai netoli automobilio, rugių lauke, rastas pasislėpęs vienas iš įtariamųjų, 32-erių metų, Varėnos r. PK Veiklos skyriaus viršininko, brolis ir su juo kartu buvusi 32-ejų metų mergina. Antrasis 33-ejų metų įtariamasis rastas savo namuose.

Abu įtariamieji sulaikyti, jiems nustatyti sunkūs girtumo laipsniai: 32-ejų metų vyrui 2.56 prom., o 33-ejų metų vyrui 1.86 prom. alkoholio. Jie sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Naktį praleido Varėnos r. PK ilgalaikio sulaikymo kamerose.

Nukentėjusysis, suteikus medicininę pagalbą dėl bendro kūno sumušimo, gydomas ambulatoriškai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. ir 146 str. 1 d. Už šį nusikaltimą įtariamiesiems gresia laisvės atėmimo bausmė.

Kadangi vienas iš įtariamųjų turi giminystės ryšių su Varėnos r. PK Veiklos skyriaus viršininku, tai siekiant objektyvumo, įvykį tiria Alytaus apskr. VPK pareigūnai.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

Alytaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-27