Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Dujų įrangos kuro talpoje rasta apie 10 kg kanapių (video)

2017-06-27

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai gegužės mėnesį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu ir narkotinių medžiagų kontrabandos.

Pareigūnai tikrino kriminalinės žvalgybos  metu surinktus duomenis dėl galimos narkotinių medžiagų kontrabandos į Lietuvos Respubliką, kuria užsiiminėjo asmenys, priskiriami organizuotoms nusikalstamoms struktūroms. Po vienos iš įtarimą sukėlusios kelionės iš Olandijos, valdybos pareigūnai gegužės pabaigoje Vilniaus  rajone sulaikė Latvijos Respublikoje registruotą automobilį „Škoda Octavia" ir su juo susijusius du Lietuvos piliečius.

Buvo atlikta automobilio „Škoda Octavia" krata ‒ pareigūnai atkreipė dėmesį į automobilyje įrengtą dujų įrangą, nors automobilis važiavo naudodamas benziną. Atliekant paviršutinę dujų baliono talpos apžiūrą, aptiktas dujų slėgio matavimo įrenginio muliažas, rodantis pilną talpą. Nuodugnaus patikrinimo metu atjungus dujų įrangą ir pilnai išmontavus bei išrinkus kuro talpą, aptikta slėptuvė su narkotinėmis medžiagomis, kurioje buvo paslėpta, kaip įtariama apie 10 kg kanapių. Šių medžiagų kaina neteisėtoje mažmeninėje prekyboje apie 120 000 eurų.

Už šią nusikalstamą veiką (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d.) gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Sulaikytiems asmenims Vilniaus miesto apylinkės teismas, įvertinęs pateiktus duomenis, paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę - suėmimą.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.    

Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-27