Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos kriminalistai sulaikė įtariamąjį vogusį „Volkswagenų“ multimedijas (video)

2017-06-27

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai nustatė ir sulaikė asmenį, kuris Palangoje įvykdė dviejų multimedijos įrenginių vagystes iš automobilių.

2017 m. gegužės pabaigoje užregistruoti du pranešimai dėl Palangoje, Kretingos ir Sodų gatvėse, įvykdytų vagysčių iš „Volkswagen Passat" automobilių, kurių metu buvo pagrobti multimedijos įrenginiai. Iš įvykio vietoje paliktų įkalčių buvo nustatyta, kad šiuos du nusikaltimus įvykdė vienas ir tas pats asmuo. Atlikę intensyvius tyrimo veiksmus pareigūnai sulaikė 1994 metais gimusį Kauno rajono gyventoją, pastarasis kaltintas ne tik dėl svetimo turto pagrobimo, bet ir dėl turto sugadinimo. Vyras šiuo metu dirbantis, tačiau jau buvo teistas ankščiau už vagystes bei viešosios tvarkos pažeidimą. Šio asmens atžvilgiu buvo atliekama ir daugiau ikiteisminių tyrimų už tokio pat pobūdžio nusikaltimus, paskutinis nuosprendis už multimedijos įrenginio vagystę paskelbtas dar šių metų pradžioje, kuriuo jam paskirta bausmė - laisvės atėmimas 9 mėn., tačiau bausmės vykdymas atidėtas. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė, kurios prašymu teismas sulaikytajam skyrė kardomąją priemonę - intensyvią priežiūrą.

Nukentėjusieji padarytą žalą įvertino 7000 eurų. Pagrobtas multimedijas įtariamasis iki sulaikymo jau buvo spėjęs realizuoti turguje.

Pareigūnai norėtų atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad gyventojai neretai ir patys įtakoja vieno ar kito pobūdžio nusikaltimų augimą - ieškodami internete ar turguose automobilių ir jų dalių, mobiliųjų telefonų, kompiuterių ir kt. Technikos dažnai pirkėjai nesidomi ar daiktai parduodami tikrųjų savininkų ir nėra vogti. Siūloma atidžiau rinktis pigesnius, naudotus daiktus, ir juos siūlančius asmenis, o siekiant apsisaugoti ir nepatirti nuostolių, prieš įsigyjant ne naujus daiktus naudotis Policijos departemento prie VRM sukurtas paieškos sistemas:]

LR BK 178 str. 2 d. už svetimo turto pagrobimą įsibrovus į saugyklą numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimą iki 6 metų.

LR BK 187 str. 1 d. už turto sugadinimą numato viešuosius darbus, baudą, laisvės apribojimą arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-27