Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Plinkšių miestelyje į pieninę girtas vykęs vyras pareigūnų prašė „susitarti“ (video)

2017-06-23

Birželio 22 d. rytą, apie 7.35 val., Mažeikių r., Plinkšių k., skiriamaisiais ženklais nežymėtu tarnybiniu automobiliu patruliavę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnas ir Lietuvos policijos mokyklos kursantas prasilenkė su įtarimą sukėlusiu automobiliu „Audi 100". Apsisukus, buvo pradėta važiuoti įkandin tolyn į miestelio gilumą nurūkusią „Audi", kuri skriejo kone 150 km/h greičiu. Pareigūnams pasivijus, vairuotojas (gimęs 1969 m., gyv. Telšių r.) metęs automobilį bandė sprukti, tačiau nesėkmingai.

Kaip vėliau paaiškėjo, vyras kartu su dar dviem keleiviais į Plinkšių k. esančią pieninę atvežė pristatyti pieno. Išvydęs pareigūnus jis šoko iš mašinos, o sučiupus, bandė įtikinti, jog automobilio nevairavo. Tokią istoriją vyras kūrė bandydamas išvengti gresiančios atsakomybės, nes automobilį vairavo neblaivus (nustatytas 1,04 promilės girtumas).

Nepavykus pirmam planui, girtas vairuotojas, suprasdamas, jog praras teisę vairuoti transporto priemones, tarnybiniame automobilyje griebėsi šiaudo - pareigūną ir kursantą bandė papirkti, siūlydamas po 200-300 eurų kiekvienam. Ne kartą įspėtas apie baudžiamąją atsakomybę už kyšio siūlymą, vyras buvo atkaklus - visą laiką, kol buvo rašomas administracinio nusižengimo protokolas, savo pozicijos nekeitė. „Vyrai, susitariam, sumokėsiu jums po 200-300 eurų. Kiek reikia? Tuoj pasakysiu, žmona atveš pinigus arba važiuojame kartu prie sankryžos, atnešiu pinigų", - vairuotojo pažymėjimą bandydamas išsaugoti Telšių rajono gyventojas vis kartojo pareigūnams. Vyras taip pat siūlė pareigūnams, kad jie surašytų protokolą už kitą pažeidimą, kuris nenumato teisės vairuoti atėmimo. „Duosiu jums pinigų ir skirstomės, nei jūs manęs matėte, nei aš jūsų", - vis nesiliovė pažeidėjas.

Pareigūnams vairuotoją patraukus administracinėn atsakomybėn pagal LR ANK 422 str., tuo viskas nesibaigė. Kartu su numatyta 300-450 eurų bauda bei teisės vairuoti praradimu 1-1,5 m., piliečio atžvilgiu už bandymą papirkti valstybės tarnautojus, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. (Papirkimas).

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-23